Kategorie: / Usługi / Żywność / Żywność i gastronomia

Burger Chata Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Burger Chata
5 / 5 2023-02-25

Przez cały czas, gdy publikuję recenzję, sprawdzam, czy właściciel strony nie zmniejszy naszych oczekiwań w obawie przed negatywnymi wynikami. Jednak w tym miejscu moje opinie są publikowane bezpośrednio, bez żadnych zmian, niezależnie od tego, czy są dobrym czy złym wyborem dla małych lub dużych firm. Podziwiam wasze podejście i szanuję was za to.

5 / 5 2022-12-02

Znane jest to, że osoby sprzedające, podobnie jak politycy, lubią obiecywać wiele rzeczy. Jednakże w rzeczywistości bywa to różnie - z pewnością nie jest tak różowo, jak to przedstawiane jest w materiałach reklamowych. Dlatego uważam, że powstanie takich portali w Internecie jest korzystne. Firmy, które są uczciwe i dbają o swoich klientów, mają szansę na reklamę i na podniesienie jakości swoich produktów lub usług, a oszuści tracą wiarygodność oraz konsumentów. Właśnie tak powinno być!

5 / 5 2022-09-13

Nauczyłem się, że każdy ma prawo wyrażać swoje opinie na temat produktów, usług i dostawców, z którymi miał faktyczną interakcję. Jednocześnie uważam, że ludzie mają różne zdania, ale jeśli zauważam, że dana rzecz ma głównie negatywne opinie, to nie decyduję się na jej zakup, ponieważ jestem pewien, że coś jest nie tak.

5 / 5 2021-12-09

Chata, w której serwują najsmaczniejsze burgery w CAŁEJ Warszawie

5 / 5 2021-07-17

Mam przekonanie, że każda osoba ma prawo do wyrażenia swojej opinii na temat produktów, usług i sprzedawców, z którymi miała bezpośredni kontakt. Rozumiem, że niemożliwe jest zadowolenie wszystkich klientów, jednak jeśli zauważam, że ktoś ma niemal wyłącznie negatywne oceny, szukam dalej, ponieważ coś na pewno jest nie tak.

Rzetelne opinie o Burger Chata

Burger Chata

Siedziba
Warszawa

WWW
https://burger-chata.restauracja.online/

Email
-

Telefon
501 019 561

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie