Kategorie: / Usługi / Żywność / Żywność i gastronomia

Burger Story Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Burger Story
5 / 5 2022-09-03

Przed kliknięciem przycisku „zamawiam”, najpierw sprawdzam opinie innych klientów na temat konkretnego sklepu internetowego i produktu, które znajdują się tutaj. Całkiem od pewnego czasu postępuję w ten sposób i jeszcze nigdy nie dałem się oszukać. Gorąco polecam tę stronę każdemu, kto nie ma czasu ani cierpliwości na parcie do sklepów, zwroty, reklamacje czy rozmowy z obsługą klienta.

5 / 5 2022-04-22

Do tej pory przeglądałem opinie klientów o markach i ich produktach lub usługach głównie na profilach firm na Google i Facebooku. Teraz jednak zawsze sprawdzam je także tutaj. Często komentarze są bardzo emocjonalne i niekoniecznie mówią wiele o samym produkcie. Jednak możemy być pewni, że moderatorzy serwisu nie ukrywają żadnych treści.

5 / 5 2022-01-30

Burgery w zadowalających cenach

5 / 5 2022-01-22

Cieszę się, że mogę wspierać innych klientów w dokonywaniu wysokiej jakości wyborów towarów, zamawianiu spersonalizowanych usług i znalezieniu wiarygodnego partnera do inwestycji. Jeden z głównych atutów tego miejsca, według mnie, to brak cenzurowania komentarzy. Opinie są publikowane na stronie bez zbędnej zwłoki i zarządzający nie dokonują żadnych zmian.

5 / 5 2021-08-18

Moim zdaniem, każdy powinien mieć możliwość wyrażenia swojej opinii na temat produktów, usług lub firm, z którymi miał faktyczny kontakt. Jestem jednak przekonany, że trudno jest zadowolić wszystkich, ale gdy widzę, że dany przedmiot ma głównie negatywne recenzje, to kontynuuję szukanie, ponieważ na pewno jest w nim jakiś problem.

Rzetelne opinie o Burger Story

Burger Story

Siedziba
Gdańsk

WWW
https://www.burgerstory.pl/

Email
-

Telefon
790 258 666

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie