Kategorie: / Żywność / Żywność i gastronomia

Burgerownia FORDON Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Burgerownia FORDON
5 / 5 2023-03-16

Wiadomo, że handlowcy oraz politycy skłonni są do składania licznych obietnic, ale niestety nie zawsze ich dotrzymują. Realne doświadczenia często znacznie odbiegają od kolorowych kampanii reklamowych. Dlatego uważam, że warte uwagi są serwisy internetowe, które umożliwiają ocenianie i recenzowanie firm. Dzięki temu solidne biznesy mają szansę na pozyskanie nowych klientów i ciągłe doskonalenie swojej oferty, a nieuczciwi przedsiębiorcy tracą na swojej reputacji. To naprawdę świetna inicjatywa!

5 / 5 2023-03-06

Według mnie każdy ma możliwość wyrażenia swojej opinii na temat zakupionych rzeczy, zamówionych usług lub sklepów, z którymi miał rzeczywisty kontakt. Niemniej jednak, uważam, że niemożliwym jest zadowolenie każdego klienta. Jeśli jednak zauważam, że ktoś publikuje głównie negatywne opinie, to nie decyduję się na zakup, ponieważ coś z pewnością jest nie tak.

5 / 5 2023-01-11

W mojej opinii, każda osoba powinna mieć prawo do wyrażenia swojej opinii na temat produktów, usług i sprzedawców, z którymi miała rzeczywisty kontakt. Oczywiście, gusty są indywidualne i nie zawsze wszyscy będą się zgadzać, ale jeśli zauważam, że firma ma głównie negatywne opinie, to kontynuuję poszukiwania, ponieważ na pewno coś nie jest w porządku.

5 / 5 2021-04-23

Oceniam i publikuję opinie tylko wtedy, gdy mam pewność, że nie zostaną one zmienione lub usunięte przez właściciela portalu. Tutaj moje komentarze pojawiają się natychmiastowo bez względu na ich charakter - pozytywny, negatywny, dotyczący małej firmy czy dużej korporacji. To widać, że nie poddajecie się zniechęceniu i cenię to bardzo.

5 / 5 2021-02-03

No burgery to mają wyśmienite

Rzetelne opinie o Burgerownia FORDON

Burgerownia FORDON

Siedziba
Bydgoszcz

WWW
https://burgerowniafordon.pl/

Email
[email protected]

Telefon
511 511 703

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie