Kategorie: / Usługi / Żywność / Żywność i gastronomia

Burgerownia zKURczyBYK Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Burgerownia zKURczyBYK
5 / 5 2022-08-14

nie ma co

Nie ma co, lubię ugotować coś w domku, ale jednak wyjście na burgera to wyjście na burgera.

5 / 5 2022-07-15

Na tej stronie znajdują się opinie o znanych sieciach handlowych oraz o nowych firmach z mojej miejscowości. Często korzystam z niej przed zamówieniem produktu w nieznanych mi sklepach i jak dotąd nie zostałam rozczarowana. To wspaniałe, że istnieją takie strony.

5 / 5 2022-04-23

Piszę opinie dopiero wtedy, gdy wiem, że nie będą usuwane lub zmieniane przez moderatorów strony. Tutaj moje komentarze są publikowane od razu po napisaniu, niezależnie od ich charakteru i tematu. Podziwiam Was, że nie poddajecie się strachowi.

5 / 5 2021-08-27

Sprawdzam i przedstawiam moje opinie tylko wtedy, kiedy mam pewność, że nie będą one zmienione lub całkowicie usunięte przez administratora strony. Tutaj moje komentarze są publikowane prawie natychmiast po wysłaniu, bez względu na ich pozytywny lub negatywny charakter oraz bez względu na to, czy dotyczą małej firmy czy dużej korporacji. Widać, że nie boicie się konfrontacji i to bardzo sobie cenię.

5 / 5 2021-07-24

Jestem zadowolony z możliwości pomocy innym klientom w znalezieniu właściwego produktu, zamówieniu najkorzystniejszej usługi lub wyborze naprawdę godnego zaufania sklepu. To, co szczególnie wyróżnia ten portal, moim zdaniem, to fakt, że nie zmienia się komentarzy. Opinie są niemal natychmiast publikowane na stronie i moderatorzy nie wprowadzają żadnych zmian.

Rzetelne opinie o Burgerownia zKURczyBYK

Burgerownia zKURczyBYK

Siedziba
Miechów

WWW
https://www.zkurczybyk.pl/

Email
-

Telefon
538 107 219

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie