Kategorie: / Usługi / Żywność / Żywność i gastronomia

Burgerownia zKURczyBYK Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Burgerownia zKURczyBYK
5 / 5 2022-08-14

nie ma co

Nie ma co, lubię ugotować coś w domku, ale jednak wyjście na burgera to wyjście na burgera.

5 / 5 2022-07-15

Publikowane są tutaj opinie zarówno o renomowanych sieciach, jak również o nowo powstałych przedsiębiorstwach z mojej wioski. Bardzo często tu wchodzę przed zamówieniem jakiegoś artykułu w nieznanym mi sklepie i dotąd się nie zawiodłam. Ekstra, że istnieją tego typu strony.

5 / 5 2022-04-23

Sprawdzam i piszę recenzje wyłącznie wtedy, gdy mam gwarancję, że nie zostaną one poddane obróbce czy nawet usunięte przez moderatora platformy. Na tej platformie wszystkie moje komentarze zostają zamieszczone praktycznie natychmiast po wysłaniu, bez względu na to, czy są korzystne, czy krytyczne, czy dotyczą lokalnej firmy, czy największego gracza w branży. Ewidentnie się nie dajecie zastraszyć. I ja to bardzo szanuję.

5 / 5 2021-08-27

Sprawdzam i piszę opinie tylko wtedy, gdy mam pewność, że nie zostaną one ”złagodzone” czy wręcz usunięte przez moderatora serwisu. W tym miejscu wszelkie moje komentarze publikowane są niemal od razu po wysłaniu, bez względu na to, czy są pozytywne, czy negatywne, czy dotyczą niewielkiej firmy, czy wielkiej korporacji. Widać, że się nie boicie. I to szanuję.

5 / 5 2021-07-24

Cieszę się, że mam okazję pomóc innym konsumentom w zakupie odpowiedniego towaru, zamówieniu optymalnej usługi czy w wyborze naprawdę uczciwego sklepu. Niepodważalnym atutem tego portalu jest, z mojego punktu widzenia, brak zmieniania komentarzy. Opinia zostaje niemal natychmiast zamieszczona na stronie i moderatorzy nie dokonują żadnych modyfikacji.

Rzetelne opinie o Burgerownia zKURczyBYK

Burgerownia zKURczyBYK

Siedziba
Miechów

WWW
https://www.zkurczybyk.pl/

Email
-

Telefon
538 107 219

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie