Kategorie: / Usługi / Żywność / Żywność i gastronomia

Burrata Pizza & Pasta Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Burrata Pizza & Pasta
5 / 5 2022-11-13

Na tej stronie można przeczytać opinie zarówno o głównych sieciach sklepów, jak i o niedawno otwartych sklepikach w moim miejscu zamieszkania. Często odwiedzam tę stronę przed dokonaniem zakupu w nowym miejscu i do tej pory nie zostałem zawiedziony. Jestem zadowolony z faktu, że takie strony powstają.

5 / 5 2022-06-13

pizza

Smaczna pizza

5 / 5 2022-02-17

Moim zdaniem, każda osoba powinna mieć możliwość wyrażenia swojej opinii na temat produktów, usług czy sklepów, z którymi miała faktyczne doświadczenie. Jednocześnie uważam, że nie każdego można zadowolić, jednak jeśli zauważam, że konkretny przedmiot ma głównie negatywne oceny, kontynuuję poszukiwania, ponieważ na pewno coś jest nie tak.

5 / 5 2021-10-09

Dotychczas przeglądałem recenzje użytkowników o firmach i ich portfolio tylko na stronach Google i w mediach społecznościowych. Teraz jednak zdarza mi się regularnie zaglądać tutaj. Czasem opinie są pełne emocji, więc trudno jest poznać rzeczywistą treść artykułu. Jednak mogę być pewien, że właściciele platformy nie ukrywają żadnej zawartości.

5 / 5 2021-09-03

Sprawdzam i wyrażam swoje opinie tylko w przypadku, gdy jestem pewien, że nie zostaną one zmodyfikowane lub usunięte przez moderatora tej strony. Tutaj każdy mój komentarz jest widoczny prawie od razu po wysłaniu, niezależnie od tego, czy jest pozytywny, negatywny, dotyczy małej firmy czy lidera na rynku. Widać, że nie boicie się krytyki. To właśnie dlatego szanuję to miejsce.

Rzetelne opinie o Burrata Pizza & Pasta

Burrata Pizza & Pasta

Siedziba
Płock

WWW
http://www.burrata.pl/

Email
-

Telefon
+48 537 93 70 33

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie