Kategorie: / Usługi / Żywność / Żywność i gastronomia

Bursztynowa Bistro Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Bursztynowa Bistro
5 / 5 2022-07-21

Przed dokonaniem zakupu, zawsze sprawdzam opinie innych użytkowników na temat sklepu i produktu. Praktykuję to od kilku lat i nigdy nie miałem problemów. Polecam ten sposób każdemu, kto chce uniknąć późniejszych problemów z wymianą, reklamacją czy nieprzyjemnością podczas kontaktu ze sprzedawcą.

5 / 5 2022-05-21

Sprawdzam i oceniam tylko wtedy, gdy jestem pewien, że moja opinia nie zostanie zmieniona na korzyść osoby, którą oceniam, lub ukryta przez administratora strony. Na tej stronie moje komentarze są widoczne natychmiastowo i nie ma znaczenia, czy są pozytywne czy negatywne, dotyczą małej firmy czy wielkiego imperium. Cieszę się, że nie boicie się pokazać prawdziwych opinii i za to Was szanuję.

5 / 5 2022-03-25

Jedyna taka w mieście

Wybitna restauracja

5 / 5 2022-01-10

Tutaj znajdują się recenzje zarówno globalnych korporacji, jak i małych przedsiębiorstw z mojego regionu. Praktycznie zawsze sprawdzam tutaj opinie przed zakupem czegoś w nowym miejscu i do tej pory nie zostałem zawiedziony. Cieszę się, że takie serwisy powstają.

5 / 5 2022-01-10

Na tej stronie możesz znaleźć opinie zarówno o dużych międzynarodowych firmach, jak i o małych lokalnych biznesach z mojej okolicy. Prawie zawsze korzystam z niej przed zakupem czegoś w nowym miejscu i zawsze byłem zadowolony z wyników. Bardzo się cieszę, że istnieją takie serwisy.

5 / 5 2021-08-08

Na tej stronie publikowane są recenzje zarówno o dużych producentach, jak i o małych lokalnych firmach z mojego regionu. Zawsze zaglądam tutaj przed zakupem produktu w nieznanej mi jeszcze sklepie i zawsze otrzymuję cenne informacje. Bardzo doceniam istnienie takich portalów.

Rzetelne opinie o Bursztynowa Bistro

Bursztynowa Bistro

Siedziba
Warszawa

WWW
https://www.bursztynowabistro.pl/

Email
[email protected]

Telefon
+48 519 310 110

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie