Kategorie: / Odzież i Obuwie

Elikshoe.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Elikshoe.pl
5 / 5 2022-03-11

Sądzę, że każdy ma prawo do zamieszczenia opinii na temat używanych towarów, wykonanych dla niego usług lub firm, z którymi rzeczywiście miał okazję współpracować. Sądzę też, że nie można zadowolić wszystkich, ale jak widzę, że jakaś platforma sprzedażowa ma prawie tylko negatywne opinie, to rezygnuję, ponieważ na bank nie wszystkie są bezzasadne.

5 / 5 2021-10-23

Zanim nacisnę ”zamawiam”, rutynowo już wchodzę na tą stronę i weryfikuję recenzje innych konsumentów na temat wybranego e-sklepu i wybranego towaru. Robię tak w zasadzie już od paru miesięcy i ani razu nie dałem się nabrać. Polecam ten portal każdemu, kto nie ma czasu ani nerwów na „zabawę” w wymiany, zwroty, składanie reklamacji czy rozmowy ze sprzedającym.

5 / 5 2021-09-26

Zanim kliknę „złóż zamówienie”, obowiązkowo zaglądam na ten portal i analizuję komentarze innych internautów na temat konkretnego sklepu i kupowanego asortymentu. Robię tak w sumie już od kilku dobrych lat i nigdy nie miałem problemów. Polecam tę platformę każdemu, kto nie ma czasu ani ochoty na późniejsze wymiany, odsyłanie produktów, reklamacje albo nieprzyjemną wymianę zdań ze sklepem.

5 / 5 2021-05-23

Są tutaj opinie zarówno o globalnych producentach, jak również o małych sklepach z moich okolic. Niemal zawsze tu wchodzę przed zamówieniem jakiegoś wyrobu w nieznanym mi sklepie i do tej pory się nie zawiodłam. Fajnie, że istnieją tego typu portale.

5 / 5 2019-08-31

Kozaki genialne, cena jeszcze lepsza

Rzetelne opinie o Elikshoe.pl

Elikshoe.pl

Siedziba
Myszków

WWW
https://elikshoe.pl/

Email
[email protected]

Telefon
[email protected]

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie