Kategorie: / Odzież i Obuwie

Butik Anetta Opinie Klientów

średnia ocen: 4.71
opinie o Butik Anetta
3 / 5 2023-12-29

Świetna obsługa, genialnie zaopatrzony sklep w nietuzinkowe kreacje! Z czystym sumieniem gorąco polecam. Jak dla mnie Butik Anetta 10/10

5 / 5 2023-06-11

Personel w sklepie jest świetny, sukienki są rewelacyjne, ale trudno jest zdecydować się na jedną, bo jest ogromny wybór. Jednak po zakupie sukienki poczułam się lekko zawiedziona, ponieważ w internecie kosztuje o połowę taniej. Chciałabym pozdrowić Panią Natalię za jej dobrą pracę, Kieca zrobiła na mnie wrażenie. Pozdrowienia od Świadkowej.

5 / 5 2022-12-29

Do niedawna sprawdzałem opinie konsumentów na temat firm i ich oferty głównie za pomocą wyszukiwarki Google i w mediach społecznościowych. Jednak teraz zaczynam również obowiązkowo zaglądać tutaj. Czasami zauważam, że recenzje są słabe pod względem treści, więc nie dowiadujemy się wiele o samym produkcie lub usłudze. Jednak dzięki temu mam pewność, że administratorzy tego miejsca nie usuwają komentarzy.

5 / 5 2022-12-03

Do tej pory zwykłem sprawdzać opinie użytkowników o firmach i ich produktach/usługach tylko w profilach firm na Google i w mediach społecznościowych. Jednak teraz dodatkowo zaglądam tutaj. Często recenzje są niezbyt konstruktywne i nie dają wiele informacji na temat samego produktu/usługi. Niemniej jednak, mam pewność, że właściciele tej strony nie ingerują w treść opinii.

5 / 5 2022-09-25

Nie tylko publikuję recenzje o firmach, ale również często je dokładnie analizuję. Właśnie dzięki temu serwisowi udało mi się uniknąć podpisywania umowy z niegodziwym sprzedawcą już kilka razy. Zamiast tego mogłem znaleźć naprawdę renomowaną markę, która ciągle mnie satysfakcjonuje jako lojalnego klienta. Jesteście mi bardzo potrzebni i cieszę się, że możemy korzystać z waszych usług.

5 / 5 2021-04-24

Oprócz recenzowania produktów, usług i firm, często sprawdzam je dokładniej. Dzięki temu portalowi uniknąłem już trzy razy podpisania umowy z niepewnym dostawcą. Zamiast tego wybrałem zaangażowaną firmę, której jestem wiernym klientem od dłuższego czasu. Dziękuję za istnienie tego serwisu.

5 / 5 2021-01-23

Śliczne kreacje!!!

Rzetelne opinie o Butik Anetta

Butik Anetta

Siedziba
Wrocław

WWW
https://butikanetta.pl/

Email
-

Telefon
71 736 62 61

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie