Kategorie: / Odzież i Obuwie

Butik Finezja Opinie Klientów

średnia ocen: 4.00
opinie o Butik Finezja
3 / 5 2023-11-06

Złodziejstwo i tyle. Nie otrzymalam pieniędzy za odesłany towar!!!!nie odpisuja na maile oraz nie odbieraja telefonu.

3 / 5 2023-10-31

Nie polecam, brak kontaktu z klientem po odeslaniu zamowienia. Sklep nie odpisuje na maila oraz nie odbiera telefonu, czekam w dalszym ciągu na zwrot pieniędzy za oddany towar...

5 / 5 2022-07-21

Na tej stronie można znaleźć recenzje zarówno na temat światowych marek, jak i lokalnych firm z mojego regionu. Praktycznie zawsze zaglądam tu przed zakupem czegoś w nieznanym mi sklepie i do tej pory nie zostałam zawiedziona. To fantastyczne, że istnieją takie miejsca.

5 / 5 2022-05-08

Wystawiam recenzje i czytam tylko na platformach, gdzie mam pewność, że nie będą one zmienione lub ukryte przez administratora. Tutaj moje opinie są widoczne dla wszystkich od razu po ich napisaniu, bez względu na ich charakter i dotyczącej małej czy dużej firmy. Podziwiam to, że nie ulegacie strachowi i szanuję takie podejście.

5 / 5 2022-05-04

Przed zakupem zawsze sprawdzam opinie innych klientów dotyczące sprzedawcy i produktu, które można znaleźć tutaj. Od kilku lat korzystam z tej metody i nigdy nie napotkałem żadnych trudności. Polecam to miejsce każdemu, kto nie chce marnować czasu na zwroty, reklamacje czy nieprzyjemne dyskusje z sprzedawcą.

1 / 5 2022-03-16

Miejmy nadzieję że splajtuje

Może być, że sklep ten zakończy się fiaskiem. Jest to sklep, który nie oferuje żadnej wartości. Jeśli ktoś ma ochotę marnować swoje pieniądze, to mogę polecić sklep Finezja. To najgorszy sklep, z jakim się spotkałam. Na pewno nikomu go nie polecę, ale mogę ostrzegać przed nieprofesjonalizmem właścicielki. To naprawdę żałosna kobieta.

5 / 5 2021-06-03

Jestem zadowolony/a z faktu, że mogę pomagać innym ludziom w znalezieniu towaru, usługi lub wykonawcy, który spełni ich oczekiwania. Co jest niezwykle wartościowe na tej stronie, to fakt, że komentarze nie są modyfikowane. Opinie są publikowane szybko i moderatorzy nie wprowadzają żadnych zmian.

5 / 5 2020-02-10

polecam

Rzetelne opinie o Butik Finezja

Butik Finezja

Siedziba
Łomża

WWW
https://www.butik-finezja.pl/

Email
[email protected]

Telefon
572 535 655

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie