Kategorie: / Odzież i Obuwie

By Ann Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o By Ann
5 / 5 2022-11-21

Do niedawna ograniczałem się do czytania opinii klientów na temat marek i ich produktów tylko w Google i mediach społecznościowych. Teraz jednak koniecznie sprawdzam również tutaj. Niektóre opinie są niewystarczająco merytoryczne, więc nie dowiaduję się zbyt wiele o samym produkcie. Jednakże, dzięki temu, mogę mieć pewność, że moderatorzy tego miejsca nie usuwają komentarzy.

5 / 5 2022-08-09

Moim zdaniem każdy powinien mieć możliwość wyrażenia konstruktywnej krytyki dotyczącej zakupionych produktów, dostarczonych usług czy sprzedających, z którymi faktycznie miał kontakt. Oczywiście, możemy nie zgadzać się ze sobą, ale gdy widzę, że pewien sklep ma głównie negatywne opinie, to nie decyduję się na zamówienie, ponieważ prawdopodobnie wszyscy nie mogli się mylić.

5 / 5 2022-04-19

Nie tylko udostępniam swoje opinie na temat produktów i usług tutaj. Bardziej niż to, częściej sprawdzam je sam. Dzięki waszej pomocy, już trzy razy uniknąłem nieuczciwych transakcji z sprzedawcami. Zamiast tego, znalazłem naprawdę godne zaufania marki, na której jestem wiernym klientem od dłuższego czasu. To wspaniałe, że jesteście dostępni.

5 / 5 2022-03-27

Przed złożeniem zamówienia, zawsze sprawdzam opinie innych klientów o danym sklepie i interesujących mnie produktach. Praktykuję to od kilku tygodni i jeszcze nigdy nie spotkałem się z problemami. Bardzo polecam tę platformę wszystkim, którzy nie chcą tracić czasu na późniejsze problemy związane z wymianą, reklamacją czy sporem z sprzedawcą.

5 / 5 2020-05-29

Od dziś tu kupuję bieliznę, bardzo wygodna.

Rzetelne opinie o By Ann

By Ann

Siedziba
Częstochowa

WWW
https://byann.pl/

Email
[email protected]

Telefon
720885553

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie