Kategorie: / Usługi / Żywność / Żywność i gastronomia

Być Może Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Być Może
5 / 5 2022-11-07

Recenzje użytkowników o przedsiębiorstwach i ich asortymencie przeglądałem wcześniej tylko w Google i na Facebooku. Teraz weryfikuję je każdorazowo też tutaj. Niektóre opinie są mało merytoryczne, a bardziej emocjonalne, więc niewiele można się dowiedzieć o samym produkcie. Ale przynajmniej widać, że właściciele strony nie zmieniają opinii.

5 / 5 2022-01-14

Myślę, że każdy ma prawo do wyrażenia opinii na temat kupionych towarów, zrealizowanych usług lub przedsiębiorstw, z którymi rzeczywiście miał kontakt. Wiadomo, że nie musimy się ze sobą zgadzać, ale gdy widzę, że jakiś sklep ma niemal tylko negatywne komentarze, to nie kupuję, ponieważ na pewno nie wzięły się one znikąd.

5 / 5 2021-09-26

Weryfikuję i wystawiam recenzje wyłącznie wtedy, gdy mam 100% gwarancję, że nie zostaną one zmienione na korzyść opiniowanego czy nawet ukryte przez administratora portalu. Na tej platformie wszystkie moje oceny zostają zamieszczone praktycznie natychmiast po wystawieniu, nieważne, czy są korzystne, czy krytyczne, czy dotyczą mikro marki, czy największego gracza w branży. Ewidentnie się nie dajecie zastraszyć. I ja to bardzo szanuję.

5 / 5 2021-07-24

Nie być może, a nawet na pewno jest tu dobre jedzenie.

5 / 5 2021-05-31

Nie tylko zamieszczam tutaj opinie o sprzedających i ich produktach. Chyba jeszcze częściej je analizuję. Dzięki Wam już co najmniej parę razy uniknąłem zawarcia umowy z nieuczciwym sprzedawcą. Zamiast tego znalazłem faktycznie solidną markę, której oddanym klientem jestem do teraz. Dobrze, że jesteście.

Rzetelne opinie o Być Może

Być Może

Siedziba
Warszawa

WWW
https://www.bycmoze.com.pl/

Email
[email protected]

Telefon
+48 519 000 014

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie