Kategorie: / Budownictwo / Przemysł i produkcja

Bydgoska Hurtownia Narzędzi Visła Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Bydgoska Hurtownia Narzędzi Visła
5 / 5 2023-02-26

Oprócz tego, że piszę recenzje na temat sprzedających i ich ofert, również regularnie je sprawdzam. Dzięki temu portalowi kilka razy udało mi się uniknąć podpisywania umowy z niegodnym zaufania przedsiębiorcą. Zamiast tego, odkryłem solidną markę, która zyskała moje zaufanie na stałe. Jestem bardzo wdzięczny, że taki portal istnieje.

5 / 5 2022-11-03

Uważam, że każdy powinien mieć możliwość wyrażenia swojego zdania na temat produktów, usług i firm, z którymi miał do czynienia. Oczywiście, nie musimy się zgodzić ze sobą, ale jeśli zauważam, że jakiś sklep otrzymuje głównie negatywne opinie, to odchodzę od niego, ponieważ coś na pewno jest nie tak.

5 / 5 2022-06-29

Ja piszę recenzje tylko wtedy, gdy jestem pewien, że nikt ich nie zmieni lub usunie. Na tej stronie moje opinie są publikowane niemal natychmiast, bez względu na to, czy są dobre czy złe i niezależnie od tego, czy recenzuję małą firmę czy dużego gracza na rynku. Podziwiam was za to, że nie dajecie sobie wmówić strachu i doceniam was za to.

5 / 5 2021-12-25

Piszę i wyrażam swoje zdanie dopiero wtedy, gdy jestem pewien, że nie zostanie ono poprawione lub usunięte przez administratora platformy. Tu, na tym portalu, moje opinie są dostępne dla wszystkich od razu po ich dodaniu, niezależnie od tego, czy są pozytywne czy negatywne, czy dotyczą małych firm czy dużych korporacji. Widzę, że moderatorzy nie boją się takiego podejścia, co bardzo cenię.

5 / 5 2021-09-20

Polecam

Rzetelne opinie o Bydgoska Hurtownia Narzędzi Visła

Bydgoska Hurtownia Narzędzi Visła

Siedziba
Bydgoszcz

WWW
https://www.visla.pl/

Email
[email protected]

Telefon
+48 52 327 78 06

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie