Kategorie: / Odzież i Obuwie / Pozostałe

BYTOM Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o BYTOM
5 / 5 2023-03-21

Przed dokonaniem zakupu na portalu, zawsze sprawdzam opinie innych użytkowników na temat produktów oraz usług oferowanych przez daną stronę. Praktykuję tę metodę od dłuższego czasu i nigdy jeszcze się nie zawiodłem. Sugeruję stosować takie podejście tym, którzy nie chcą tracić czasu i nerwów na rozliczne formalności oraz negocjacje ze sprzedawcami.

5 / 5 2022-07-09

W mojej opinii, każdemu przysługuje prawo do wyrażania konstruktywnej krytyki dotyczącej produktów zakupionych, dostarczonych usług lub firm, z którymi rzeczywiście miało się do czynienia. Oczywiście, nie musimy zgadzać się ze sobą, ale jeśli zauważam, że pewien sklep otrzymuje głównie negatywne opinie, to zrezygnuję z zakupów tamże, gdyż przypuszczam, że wszyscy recenzenci nie mogą się mylić.

5 / 5 2021-07-21

Przed kliknięciem "kup teraz", najpierw odwiedzam stronę internetową i sprawdzam opinie innych klientów dotyczące danego sklepu oraz produktu, który chcę kupić. Od kilku lat postępuję w ten sposób i nigdy nie miałem rozczarowania. Polecam ten portal każdemu, kto nie chce tracić czasu i nerwów na procedury zwrotu, reklamacji oraz dyskusje z obsługą sklepu.

5 / 5 2021-06-03

Moim zdaniem każdy powinien mieć możliwość wyrażenia opinii na temat produktów, usług i sprzedawców, z którymi miał rzeczywisty kontakt. Choć rozumiem, że niemożliwym jest zadowolić każdego klienta, lecz gdy widzę, że ktoś wystawia praktycznie tylko negatywne opinie, rezygnuję, ponieważ nie wszystkie są bezpodstawne.

5 / 5 2019-10-27

Cieszę się, że swój garnitur kupiłem tutaj

Rzetelne opinie o BYTOM

BYTOM

Siedziba
Kraków

WWW
https://www.bytom.com.pl/

Email
[email protected]

Telefon
(42) 231 58 09

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie