Kategorie: / Budownictwo

Cagen S.C. Kałużniak Łukasz Przynoga Waldemar Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Cagen S.C. Kałużniak Łukasz Przynoga Waldemar
5 / 5 2018-10-25

Zaświadcza się, że firma „CAGEN” S. C. Kałużniak Łukasz, Przynoga Waldemar z siedzibą w Poznaniu, ul. Grunwaldzka 224F/20, zawarła w dniu 01.10.2009 r. umowę na prowadzenie pełnego serwisu urządzenia prądotwórczego tj. agregatu prądotwórczego zainstalowanego na obiekcie Oczyszczalni Ścieków w Bralinie. Zakres robót obejmuje wszelkie prace serwisowe, prace konserwacyjne i naprawcze (wynikające z dokumentacji fabrycznej) zapewniające utrzymanie przedmiotu serwisu w dobrym stanie technicznym umożliwiającym niezawodność pracy. Prace serwisowe wykonywane są rzetelnie i fachowo, jak również z zachowaniem ustalonych terminów. Należy również podkreślić, iż wszelkie prace wykonywano zgodnie z normami i standardami europejskimi. Na podstawie dotychczasowej współpracy profesjonalność, terminowość oraz dyspozycyjność firmy oceniamy bardzo wysoko.

5 / 5 2018-03-17

Niniejszym informujemy, że od początku 2009 roku współpracujemy z firmą Cagen SC. Firma ta nie tylko dostarcza agregaty prądotwórcze na nasze obiekty ale również znakomicie wywiązuje się z zawartej z nami umowy na utrzymanie ruchu agregatów juz dostarczonych. Na tle innych naszych dostawców firma Cagen wyróżnia się terminowością, profesjonalizmem oraz brakiem problemów podczas skomplikowanych i nietypowych zadań inwestycyjnych. Personel firmy realizujący zadania dla EST Energy, mimo bardzo wysokich wymagań stawianych przez nas od początku współpracy, wykonuje swoją pracę bardzo rzetelnie. Na szczególne pochwały zasługuje jednak Kadra Zarządzająca, głównie za swoją solidność, ale również za elastyczność i dyspozycyjność. Pragnę zarekomendować firmę Cagen SC jako partnera godnego polecenia. Z Poważaniem Mieszko Stubiński

5 / 5 2017-05-13

Firma Castorama Szczecin I udziela firmie : CAGEN S.C. Kałużniak Łukasz, Przynoga Waldemar z siedzibą : 60-166 Poznań, ul Grunwaldzka 224F/20 rekomendacji wiarygodności, będącej poświadczeniem oceny, iż firma posiadająca niniejszą rekomendację świadczy oferowane usługi w sposób profesjonalny, terminowy i rzetelny. Od chwili podpisania umowy współpraca przebiega bez najmniejszych komplikacji z poszanowaniem prawa interesu klienta. Zawarte w umowie ustalenia realizowane są w sposób profesjonalny i z dużym zaangażowaniem. Personel firmy w sposób terminowy i fachowy wypełnia swoje obowiązki. Niewątpliwie olbrzymią zaletą jest elastyczność współpracy, nawet w sytuacjach nietypowych oraz pojawiających się problemach natury technicznej , firma CAGEN potrafi w sposób profesjonalny stawić czoła pojawiającym się wyzwaniom. Wysoka jakość oraz kompleksowość świadczonych usług w zakresie doboru, montażu oraz opieki serwisowej agregatów prądotwórczych pozwala postrzegać firmę CAGEN jako wiarygodnego i solidnego partnera.

Rzetelne opinie o Cagen S.C. Kałużniak Łukasz Przynoga Waldemar

Cagen S.C. Kałużniak Łukasz Przynoga Waldemar

Siedziba
Poznań

WWW
http://www.cagen.pl

Email
[email protected]

Telefon
+48618103656

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie