Kategorie: / Budownictwo

Cagen S.C. Kałużniak Łukasz Przynoga Waldemar Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Cagen S.C. Kałużniak Łukasz Przynoga Waldemar
5 / 5 2018-10-25

Potwierdza się, że przedsiębiorstwo o nazwie "CAGEN" S. C. składające się z Kałużniaka Łukasza oraz Przynogi Waldemara, z siedzibą w Poznaniu, przy ulicy Grunwaldzkiej 224F/20, podpisało umowę na pełny serwis urządzenia prądotwórczego, a mianowicie agregatu prądotwórczego, który znajduje się na placu budowy Oczyszczalni Ścieków w Bralinie w dniu 01.10.2009 r. Zakres prac obejmuje wszelkie prace serwisowe, prac konserwacyjnych i naprawczych zgodnie z dokumentacją fabryczną, których celem jest utrzymanie urządzenia w dobrym stanie technicznym zapewniając niezawodność urządzenia. Prace serwisowe były wykonywane fachowo zgodnie z ustalonymi terminami stosując normy i standard europejski. W wyniku dotychczasowej współpracy, firma "CAGEN" została oceniona jako profesjonalna, terminowa oraz dyspozycyjna.

5 / 5 2018-03-17

Chcielibyśmy poinformować, że od początku 2009 roku nawiązaliśmy współpracę z firmą Cagen SC. Prócz dostarczania agregatów prądotwórczych na nasze obiekty, firma ta wykazuje wysoką jakość utrzymania ruchu już dostarczonych urządzeń. W porównaniu z innymi dostawcami, Cagen wyróżnia się punktualnością, profesjonalizmem i łatwością w radzeniu sobie z trudnymi inwestycyjnymi zadaniami. Mimo naszych wysokich wymagań, personel firmy zawsze wykonuje swoją pracę rzetelnie i z zaangażowaniem. Szczególnie chcemy pochwalić kadrę zarządzającą za ich solidność, elastyczność i dyspozycyjność. Wysoce polecamy firmę Cagen SC jako godnego polecenia partnera. Z wyrazami szacunku, Mieszko Stubiński

5 / 5 2017-05-13

Firma Castorama Szczecin I wydaje poświadczenie wiarygodności dla CAGEN S.C. Kałużniak Łukasz i Przynoga Waldemar z Poznania. Potwierdza ono, że firma ta oferuje swoje usługi w sposób fachowy, rzetelny i terminowy. Współpraca między firmami przebiega bez problemów, a pracownicy CAGEN wykonują swoją pracę z dużym zaangażowaniem i terminowością. Co więcej, firma ta jest elastyczna i potrafi radzić sobie z problemami technicznymi. Dzięki wysokiej jakości i kompleksowości usług, CAGEN jest uważana za wiarygodnego i solidnego partnera.

Rzetelne opinie o Cagen S.C. Kałużniak Łukasz Przynoga Waldemar

Cagen S.C. Kałużniak Łukasz Przynoga Waldemar

Siedziba
Poznań

WWW
http://www.cagen.pl

Email
[email protected]

Telefon
+48618103656

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie