Kategorie: / Usługi / Żywność / Żywność i gastronomia

CAKE Studio Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o CAKE Studio
5 / 5 2023-03-05

Moje spostrzeżenia dotyczą zarówno znanych marek, jak i lokalnych firm z mojego regionu, które są publikowane tutaj. Zawsze sprawdzam opinie przed zakupem produktu w nowym miejscu i do tej pory nie doznałem rozczarowania. Bardzo się cieszę, że istnieją takie platformy.

5 / 5 2023-03-05

Na tej stronie można znaleźć opinie zarówno o popularnych markach, jak i o lokalnych biznesach z mojego regionu. Zawsze sprawdzam tutaj przed zakupem czegoś w nowym miejscu i do tej pory nie byłam rozczarowana. Cieszę się, że istnieją takie miejsca.

5 / 5 2022-08-08

Cieszę się, że mogę pomagać innym użytkownikom w wyborze odpowiedniego towaru, zamówieniu usługi dostosowanej do ich potrzeb oraz znalezieniu godnego zaufania dostawcy. Bardzo doceniam fakt, że miejsce to nie ingeruje w treść komentarzy. Moja opinia zostaje umieszczona na stronie serwisu szybko i bez żadnych zmian ze strony zarządzających.

5 / 5 2022-02-08

To jeszcze cukiernia czy już pracownia sztuki :D

5 / 5 2021-11-30

Dotychczas, czytałem opinie klientów o różnych markach i ich produktach lub usługach tylko na profilach firmowych w Google i na Facebooku. Teraz, zdecydowanie koniecznie sprawdzam również te opinie tutaj. Często te komentarze są bardzo emocjonalne, więc nie dają dużo informacji na temat samego produktu lub usługi. Jednak, co jest pewne, moderacja serwisu nie ukrywa treści.

5 / 5 2021-07-17

Dotychczas, aby poznać opinie klientów na temat firm i ofert, korzystałem tylko z Google'a i profilów na Facebooku. Teraz jednak sprawdzam je również na tej stronie. Niestety, czasem opinie są bardziej oparte na emocjach niż rzeczywistych faktach, przez co trudno dowiedzieć się czegoś konkretnego o przedmiocie. Chociaż co najmniej wiemy, że opinie nie są zmieniane przez administratorów strony.

Rzetelne opinie o CAKE Studio

CAKE Studio

Siedziba
Stary Konik

WWW
https://cakestudio.pl/

Email
[email protected]

Telefon
+48 609 740 748

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie