Kategorie: / Komputery / Biuro

Calamus.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Calamus.pl
5 / 5 2021-09-02

Przed potwierdzeniem płatności zawsze sprawdzam, co inni klienci piszą o sklepie i produkcie, który zamierzam kupić. Praktykuję to od dłuższego czasu i nigdy nie miałem problemów. Polecam każdemu, kto unika niepotrzebnych kłopotów związanych z ewentualnym zwrotem towaru, reklamacjami czy trudnymi rozmowami ze sprzedawcą, aby postępował tak samo.

5 / 5 2021-06-10

Niezwykle się cieszę, że mogę pomagać innym w wyborze odpowiedniego produktu, zamówieniu spersonalizowanej usługi czy znalezieniu godnego zaufania sprzedawcy. Największym atutem tego miejsca, jak ja to widzę, jest to, że nie kontroluje się opinii. Opinia jest natychmiastowo publikowana na stronie i zarządzający nie dokonują żadnych zmian.

0 / 5 2017-04-22

Oczekuję na dostawę od 3 tygodni, za którą zapłaciłem dokładnie 19 dni temu. Niestety, brak jakichkolwiek informacji, telefony nie są odbierane, a e-mail, który otrzymałem, okazał się fałszywy, obiecując mi właśnie wysłanie przesyłki. Teraz jestem pozbawiony pieniędzy i towaru.

0 / 5 2017-04-22

Od 19 dni oczekuję na dostarczenie paczki, za którą zapłaciłam. Przez ten czas nie otrzymałam żadnych informacji, telefonów ani poza jednym oszukańczym mailem, w którym powiedziano mi, że przesyłka jest właśnie wysyłana. Teraz jestem bez środków finansowych i towaru.

Rzetelne opinie o Calamus.pl

Calamus.pl

Siedziba
Ustronie Morskie

WWW
http://calamus.pl

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie