Kategorie: / Pozostałe

Calligrafun Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Calligrafun
5 / 5 2022-12-30

Oczywistym jest, że przedsiębiorcy, tak jak politycy, lubią wiele obiecywać. Jednak w realu bywa różnie - na pewno nie jest tak idealnie jak w materiałach marketingowych. Dlatego bardzo dobrze, że w Internecie uruchamiane są takie miejsca. Rzetelne, troszczące się o klienta firmy mają okazję zareklamować się i dowiedzieć, nad czym powinny popracować, a nieuczciwi sprzedający tracą pozycję i klientów. Dzięki!

5 / 5 2022-08-20

Moim zdaniem każdy ma prawo do wypowiedzenia się na temat używanych produktów, zamówionych usług czy marek, z którymi faktycznie miał okazję współpracować. Uważam też, że zawsze znajdzie się niezadowolony klient, ale jeśli widzę, że jakiś sprzedawca lub dostawca usług ma prawie same negatywy, to daję sobie spokój, bo mogę się założyć, że coś jest nie tak.

5 / 5 2021-11-13

Zostałem nauczony, że każdy ma prawo do wyrażenia opinii na temat kupionych produktów, zrealizowanych usług czy sklepów, z którymi faktycznie miał kontakt. Sądzę też, że nie można zadowolić wszystkich, ale gdy widzę, że jakaś platforma sprzedażowa ma niemal same niepochlebne opinie, to nie kupuję, bo dam sobie rękę uciąć, że nie wzięły się one znikąd.

5 / 5 2021-06-02

Oczywistym jest, że firmy, tak jak politycy, lubią wiele obiecywać. Jednak w rzeczywistości bywa różnie - na pewno nie jest tak kolorowo jak w materiałach marketingowych. Dlatego uważam, że dobrze, że w Internecie tworzone są takie portale. Rzetelne, troszczące się o klienta firmy mają okazję zareklamować się i podnieść jakość produktów/usług, a nieuczciwi sprzedający tracą wiarygodność i klientów. I tak powinno być!

5 / 5 2020-11-25

Paczkę z zamówieniem dostarczono mi już na drugi dzień !

Rzetelne opinie o Calligrafun

Calligrafun

Siedziba
Warszawa

WWW
https://calligrafun.com/

Email
[email protected]

Telefon
+48 570 528 548

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie