Kategorie: / Odzież i Obuwie

Camoshop.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 2.80
opinie o Camoshop.pl
1 / 5 2025-11-14

Do tej pory do UOKiK wpłynęło 130 sygnałów dotyczących Camoshop Sylwia Piątek. Skargi dotyczą w szczególności braku realizacji zamówień oraz braku zwrotu środków. Ponieważ ze skarg wynikało, że mogło dojść do oszustwa, prezes UOKiK w marcu 2025 r. złożył zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa - informuje nas Andrzej Janyszko z zespołu prasowego UOKiK. Jest artykuł w Internecie. Z tego już nic będzie.

1 / 5 2025-11-13

Dziś minął równo 4 miesiąc. Kłamstwa od samego początku. Opóźnione wysyłki, a później maile o ostatecznych terminach. Do dziś nie przyszło nic. Od miesiąca zupełnie przestali odpisywać i zablokowali na Messenger. Oszuści internetowi, ostrzegam.

1 / 5 2025-11-13

Jak można odzyskać pieniądze? Anulacja 3 miesiące temu i zero odzewu. Nawet pismo przedsądowe wysłałam.

1 / 5 2025-11-13

Byłem dziś pod adresem firmy. Zamknięta. Chyba faktycznie ich dopadli po tych setkach zgłoszeń na policję i innych instytucji.

1 / 5 2025-11-13

Kłamcy! Od maja brak wysyłki. Też ich zgłosiłem. Oby poszli z torbami.

5 / 5 2025-11-13

Ja ma bardzo pozytywne doświadczenie z zakupami w camoshop.pl koszulki i czapa dotarły. Mimo opóźnienia ale je otrzymałem. Nie wiem skąd wynikają inne opinie ale może warto po prostu poczekać. Polecam bo warto - koszulki super, czapka jeszcze lepsza

1 / 5 2025-11-12

Z tego już nic nie będzie. Znalazłem info o toczącej się już sprawie w związku z ich działalnością. Są w krajowym rejestrze długów również. Pewnie firma do zamknięcia. Kasy nie odzyskamy..m

1 / 5 2025-11-12

Tragedia. Towar zaplacony a od miesicy brak kontaktu i zwrotu pieniedzy. Gorszego doswiadczenia jeszcze nie mialem z zakupem internetowym.

1 / 5 2025-11-11

To pieniędzy już nie odzyskamy...tyle dobrego, że innych nie oszukają.

1 / 5 2025-11-11

Nie, nie i jeszcze raz nie dla tych oszustów. Mam wrażenie, że przestali już funkcjonować bo wcześniej wysyłali maile z kłamliwymi terminami wysyłki a od 3 tygodni cisza. Pozytywnych komentarzy też już nie piszą sobie. Może w końcu zgłoszenia podziały i jakąś inspekcja ich zamknęła.

1 / 5 2025-11-08

Tak jak reszta, zostałem oszukany i tyle, od dwóch miesięcy brak wysłanego towaru, więc anulacja zamówienia, zwrotu pieniędzy nie ma od ponad miesiąca... Składam zawiadomienie do prokuratury następnie na policję. Zalecam to wszystkim poszkodowanym, nie dajmy się.

1 / 5 2025-11-07

Oszuści! Ile można czekać? Od maja zero kontaktu i prób wyjaśnienia sytuacji. Dałam się nabrać ładnym reklamą i ceną.

1 / 5 2025-11-07

Mam wrażenie, że już zupełnie przestali działać. Na maile nawet nie odpisują. Jakiś czas temu automat rzucał nowymi ostatecznymi terminami a od kilku tygodni cisza. Obyśmy jakoś odzyskali pieniądze. W koszulki przestałem wierzyć kilka miesięcy temu...

1 / 5 2025-11-06

Wszystkie negatywne opinie to prawda. Towaru nie wysyłają, pieniędzy nie zwracają, kontakt nie istnieje. Firma do zamknięcia, oszuści.

1 / 5 2025-11-06

Jak jesteście tak zadowolenie to dlaczego na innych portalach nie opisujecie swoich cudownych transakcji? Może dlatego, że pisze to jedna osoba co chwilę zmieniająca imiona? A na innych portalach trzeba być zweryfikowanym. Ściema. Tragiczna, oszukująca firma. Wszędzie oceny 1. Już nikt nie daje się nabierać i tutaj próbujecie złapać kolejnych niedoinformowanych jak działacie? Trzeba było nie oszukiwać wcześniej. Teraz już nikt nic nie zamówił bo i tak towaru nie zobaczy.

1 / 5 2025-11-06

Nigdy więcej! Od lipca brak towaru. Zupełnie przestali odpisywać jakiś miesiąc temu. Wcześniej kłamliwe ostateczne terminy. Znam jeszcze 2 osoby, które też walczą od wielu miesięcy. Wspólnie składamy zawiadomienie. Nie dajcie się nabrać na te pozytywne opinie, które sami sobie piszą. Na to czas mają ale na wysłanie towaru lub kontakt telefoniczny z przeprosinami to już nie. Oszustwo internetowe.

1 / 5 2025-11-06

Camoshop= dno. Oszuści

4 / 5 2025-11-05

świetny towar - ale popracujcie nad terminami jestem wstanie wybaczyć ta obsuwę bo towar jest naprawdę dobry.

5 / 5 2025-11-05

U mnie wszystko było w najlepszym porządku. Znam ten sklep od początku kupuje od nich od 2011 roku i nie mogę powiedzieć złego słowa. I by było jasne nie jestem związany w żaden sposób z firmą, a post pisze bo widzę nagonkę na camoshop. Czasami każdemu może przydarzyć sie taki lis jako spotkał ich. JA ich polecam.

1 / 5 2025-11-05

Kłamcy i oszuści. Omijać. Towaru od miesięcy nie ma. Kontakt zerowy. Już przestańcie sami sobie pisać te zmyślone pozytywy. To nadaje się do prokuratury. Okropna firma.

Rzetelne opinie o Camoshop.pl

Camoshop.pl

Siedziba
Warszawa

WWW
http://camoshop.pl

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie