Camoshop.pl Opinie Klientów

zbyszek
słabo, że opinię nie są na stronie zakupu może nikt by nie kupił. Czekam 2 tygodnie, bez odzewu . dziadostwo, oszuści.
- Przydatna
- Nieprzydatna
- Udostępnij

Lena
Zamówienie z marca 2026 nie dotarło, brak odzewu brak zwrotu kosztów, a sklep nie tylko działa ale prężnie się reklamuje. Oszustwo.
- Przydatna
- Nieprzydatna
- Udostępnij

Grzegorz
Przeczytałem wiele negatywnych opinii, ale wypada przełamać ten trend. Firma z pewnością przechodziła kryzys, ale widzę że nie zostawiają ludzi na lodzie i próbują z tego wyjść. Moje zamówienie zostało zrealizowane w deklarowanym terminie. Zatem polecam.
- Przydatna
- Nieprzydatna
- Udostępnij

Jacek Jagusztyn
Firma nie wysyła zamówienia. Po paru mailach odisali że wyślą zamówienie do dwóch tygodni. Zamównie dalej nie zostało wysłane. Brak kontaktu z firmą.
- Przydatna
- Nieprzydatna
- Udostępnij

Kacper
Wiele razy zamawiałem ubrania z tego sklepu. Wszystko się skończyło pod koniec 2024 r kiedy moja dziewczyna zamówiła mi na urodziny prezent z tego sklepu. Zamówienie nie dotarło do dnia dzisiejszego, była cały czas zwodzona, a to że wyślą, a to że oddadzą pieniądze, jeszcze miesiąc, jeszcze tydzień... zamówienia jak nie było tak nie ma i zwrotu pieniędzy też nie. Szczerze nie polecam i odradzam wszystkim zakupów w tym sklepie.
- Przydatna
- Nieprzydatna
- Udostępnij

Michu
Oszustwo! Sklep nie realizuje zamówień i zbywa klientów masowymi mailami o awariach. Sprawa Camashop jest już prowadzona przez Prokuraturę Rejonową Warszawa-Praga Południe (sygn. akt 4321-5.Ds.2295.2025). Nie dajcie się nabrać na terminy majowe – to gra na zwłokę. Ja już odstąpiłam od umowy i zgłosiłam sprawę do Tpay oraz na Policję (art. 286 KK). Ostrzegam wszystkich przed wpłacaniem tam pieniędzy
- Przydatna
- Nieprzydatna
- Udostępnij

Rożen

Tomek
Firma - oszust , złodziej. Brak towaru, brak zwrotu kasy, brak kasy. Firma powinna nazywać się BRAK. Wszystko u nich zaczyna się od awarii technicznej .
- Przydatna
- Nieprzydatna
- Udostępnij

Tomasz M.
Polecam ten sklep. Zakupiłem 5 koszulek za kosmicznie niską cenę. Dotarły w okresie 5 dni, od momentu zamówienia. Bez jakichkolwiek problemów. Bardzo fajne koszulki. Zamówienia dokonałem nie sprawdzając sklepu. Dopiero po zapłacie zobaczyłem negatywne komentarze i historię sklepu. Mimo, że mnie to zaniepokoiło sklep wywiązał się ze sprzedaży i dostawy perfekcyjnie. Koszulki są bardzo dobrej jakości. Kolory są super. Wystawiam bardzo pozytywny komentarz. Rozumiem rozgoryczenie kupujących ale dajcie im spokojnie pracować i nie hejtujcie. To im na pewno nie pomaga. Przeczytajcie wywiad z właścicielką - ona potrzebuje zrozumienia, czasu aby uporządkować zaległości. Może trochę wiary w człowieka? Ja złożę kolejne zamówienie.
- Przydatna
- Nieprzydatna
- Udostępnij

Tomasz M.
Polecam ten sklep. Zakupiłem 5 koszulek za kosmicznie niską cenę. Dotarły w okresie 5 dni, od momentu zamówienia. Bez jakichkolwiek problemów. Bardzo fajne koszulki. Zamówienia dokonałem nie sprawdzając sklepu. Dopiero po zapłacie zobaczyłem negatywne komentarze i historię sklepu. Mimo, że mnie to zaniepokoiło sklep wywiązał się ze sprzedaży i dostawy perfekcyjnie. Koszulki są bardzo dobrej jakości. Kolory są super. Wystawiam bardzo pozytywny komentarz. Rozumiem rozgoryczenie kupujących ale dajcie im spokojnie pracować i nie hejtujcie. To im na pewno nie pomaga. Przeczytajcie wywiad z właścicielką - ona potrzebuje zrozumienia, czasu aby uporządkować zaległości. Może trochę wiary w człowieka? Ja złożę kolejne zamówienie.
- Przydatna
- Nieprzydatna
- Udostępnij

Piotr
Zamowienie nr 502962 złożone 27.01.2026 z czasem realizacji 5 dni jednak do tej pory żadnej informacji. Telefonu ani maila nikt tam chyba nie obsługuje - żadnej odpowiedzi na wysłane zapytania. To było moje 3 zamówienie w tym sklepie - ale raczej będzie ostatnie. Sprawa zostanie zgłoszona na Policję.
- Przydatna
- Nieprzydatna
- Udostępnij

Piotr
Zamówienie w tym sklepie złożone i opłacone 1.08.2025 r. Przez miesiąc informowali o przesunięciu terminu wysyłki, bonusach, potem zamilkli. Po anulowaniu zamówienia 17 stycznia b.r. z powodu niedotrzymania terminu odezwali się, namawiali na wysyłkę towaru. Wreszcie zadeklarowali zwrot wpłaty w terminie 14 dni. Oczywiście nic nie zwrócili. Unikajcie jakichkolwiek zakupów w Camoshop.pl Sprawa przed e-Sądem w toku.
- Przydatna
- Nieprzydatna
- Udostępnij

Miro
Nie kupujcie !!!! na szczęście ja zamówiłem tylko 1 koszulkę- ale i tak zgłoszę sprawę na policje. zero kontaktu.
- Przydatna
- Nieprzydatna
- Udostępnij

Łukasz L
Od 10 miesięcy czekam na realizację dosłownie paru koszulek. Jak już ktoś raczy odpisać raz na ruski rok to cud. Choć i tak z tego nic nie wynika. Obsługa aktualnie to dno. Kase biorą, towaru nie wysyłają, telefonu nie odbierają, emaile olewają. Dno. Obawiam się, że skończy się sprawą w sądzie.... Nie polecam
- Przydatna
- Nieprzydatna
- Udostępnij

Maciek
Zamówiłem kilka koszulek. Zamówienie zostało opłacone szybkim przelewem, miało zostać zrealizowane w ciągu 3 dni. Oczywiście nie zostało. Po kilku upomnieniach, gdzie w odpowiedzi dostawałem przeprosiny i kolejne terminy realizacji, w końcu, po ok. 3 tygodniach anulowałem zamówienie i zażądałem zwrotu pieniędzy. Zamówienie zostało anulowane, zwrotu zapłaconej kwoty nie otrzymałem. Jest to więc po prostu wyłudzenie. Kolejne próby skomunikowania się ze sklepem i żądanie zwrotu pieniędzy pozostały już bez odpowiedzi. Ten sklep prowadzą wyłudzacze i oszuści.
- Przydatna
- Nieprzydatna
- Udostępnij

Sikalafą
OSZUSTWO. Telefon bot, na meile oczywiście brak odpowiedzi. Szkoda moich pieniędzy i nerw. Odradzam zdecydowanie, szkoda tylko że wcześniej przed zakupem nie zobaczyłem opinii tek firmy krzak.
- Przydatna
- Nieprzydatna
- Udostępnij

Arek
Od 09.10.2025 czekam na zwrot środków. Sklep dalej okrada ludzi i mimo zgłoszeń nikt nic nie robi. Złodzieje nawet już nie odpisują.
- Przydatna
- Nieprzydatna
- Udostępnij

Anoni
zamówienie po ponad 2 tyg nie jest nawet wysłane, sklep nie odpisuje, nie można się dodzwonić zapętla się bot na infolinii, pieniądze wpłacone, wysyłka miała być w 5 dni, kompletne zignorowanie - odradzam!
- Przydatna
- Nieprzydatna
- Udostępnij

Michał
Na wysyłkę czekam od września. Zupełna cisza. Zero kontaktu. Na maile nie odpowiadają. Oszuści.
- Przydatna
- Nieprzydatna
- Udostępnij

Arek
Zakup we wrześniu, próby kontaktu telefonicznego - brak kontaktu, reklamacje mailowe bez skutku, z początku odpisują mydląc oczy, przepraszają, obiecują, to zwrot środków, to jednak wysyłkę. Przekręt, najgorszy sort. Styczeń, brak zwrotu środków, brak towaru. Z mojego konta na ich stronie zniknęło zamówienie. Oszuści.
- Przydatna
- Nieprzydatna
- Udostępnij