Kategorie: / Motoryzacja / Odzież i Obuwie / Pozostałe / Sport

campingshop.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 4.43
opinie o campingshop.pl
1 / 5 2023-06-16

Jestem w bardzo niekorzystnej sytuacji, ponieważ czekałam dwa tygodnie na moje zamówienie, a jutro wyjeżdżam na Islandię i brakuje mi jedzenia ze względu na ich opóźnienie w dostawie. Pani Marta odpowiedziała mi infantylnie, że mimo to mam mieć miły wyjazd. Byli również bezczelni w zamrożeniu moich środków finansowych - ponad 700 zł - bez mojej zgody, ponieważ powiedzieli, że muszą zwrócić mi pieniądze w ciągu 30 dni. Teraz jestem bez jedzenia i pieniędzy, ale niestety nie odbierają moich telefonów. Nie polecam ich usług - to totalna porażka.

5 / 5 2022-10-03

Według mnie każda osoba powinna mieć możliwość wyrażenia swojej opinii na temat produktów, usług i marek, które miała okazję doświadczyć. Oczywiście, zrozumiałe jest, że każdy ma inne zdanie, ale jeśli zauważam, że dany sprzedawca otrzymuje głównie negatywne recenzje, to nie decyduję się na dokonanie zakupu. Jestem przekonany, że nie wszystkie te opinie są bezpodstawne.

5 / 5 2022-09-18

Jak wiadomo, zarówno sprzedający jak i rząd cenią sobie składanie obietnic. Jednakże, rzeczywistość bywa nieco inna niż w reklamach. Dlatego uważam, że portale internetowe, które pozwalają na ocenę uczciwości firm, są bardzo potrzebne. Firmy, które dbają o klientów i oferują uczciwe warunki mają szansę na pozytywną promocję, podczas gdy niesolidni sprzedawcy tracą klientów. Taki system powinien działać właśnie w ten sposób.

5 / 5 2022-09-04

Dotychczas jedynie korzystałem z wyszukiwarki Google oraz przeglądałem profile na Facebooku, aby zapoznać się z opiniami klientów na temat różnych marek i ich ofert. Obecnie jednak koniecznie sprawdzam również tutaj. Czasami komentarze są bardzo emocjonalne, przez co nie zawierają zbyt wiele informacji na temat samych produktów. Niemniej jednak, na tym serwisie mamy pewność, że moderatorzy nie ukrywają żadnych treści.

5 / 5 2022-08-17

Na tym portalu znajdziesz różne opinie dotyczące zarówno dużych producentów, jak i małych firm działających w moim regionie. Zawsze zaglądam tutaj, zanim zdecyduję się na zakup jakiegoś produktu w nowym miejscu i dotychczas nigdy nie zostałem zawiedziony. Cieszę się, że powstają takie portale.

5 / 5 2022-08-17

Na tej stronie można znaleźć opinie zarówno o dużych firmach, jak i o mniejszych lokalnych przedsiębiorstwach działających w moim regionie. Zawsze sprawdzam tu opinie przed zakupem produktu w nowym miejscu i do tej pory zawsze byłem zadowolony z wyboru. To wspaniałe, że istnieją takie portale.

5 / 5 2020-01-21

polecam

Rzetelne opinie o campingshop.pl

campingshop.pl

Siedziba
Poznań

WWW
https://www.campingshop.pl/

Email
[email protected]

Telefon
+48 790 506 796

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie