Kategorie: / Pozostałe

Candle World Opinie Klientów

średnia ocen: 1.40
opinie o Candle World
1 / 5 2023-07-31

Zdecydowanie nie polecam! Pracownicy obsługi klienta są po prostu nieprzyjemni wobec klientów. Kiedy zgłosiłem reklamację, pytano mnie skąd sklep ma pewność, że nie dokonałem podmiany produktu. Nie rozumiem, skąd takie podejrzenia. Reklamacje zostały rozpatrzone pozytywnie, więc nie rozumiem dlaczego wprowadza się taką nieprzyjemną atmosferę.

1 / 5 2023-07-05

W trakcie wizyty w sklepie dokonywałem zakupów dla mojej żony. Pierwsze zamówienie zostało zrealizowane pomyślnie. Niestety, druga transakcja okazała się totalną porażką. Przesyłka dotarła opóźniona i była uszkodzona. Nie było również możliwości dokonania wymiany. W rezultacie, zostałem bez prezentu, a cała sytuacja pochłonęła mnóstwo czasu i przysporzyła mi dużo stresu.

1 / 5 2023-04-11

Jeśli napotkasz trudności z używanym produktem, który kupiłeś w tym sklepie, możesz mieć nieprzyjemne doświadczenie. Sklep wymieni produkt, ale tylko na zupełnie nowy, a w innych przypadkach jest bardziej prawdopodobne, że twoje reklamacje zostaną odrzucone lub zaproponowane będzie rozwiązanie zgodne z możliwościami finansowymi, czego można się spodziewać.

1 / 5 2023-04-05

Przez wiele lat byłam stałą klientką sklepu, jednak niestety w minionym roku doświadczyłam wielu problemów związanych z moimi zamówieniami, które odbywały się w nieprzyjemnej atmosferze. Z całą pewnością nie polecam tej firmy.

1 / 5 2023-04-05

Jestem stałą klientką tego sklepu, niestety w ciągu ostatniego roku każde zamówienie było niemalże pełne problemów i przebiegało w nieprzyjemnej atmosferze. Zdecydowanie odradzam.

1 / 5 2023-03-29

Lubiłam ten sklep ale to było kiedyś - teraz jakość otrzymywanych produktów i obsługi znacznie się pogorszyła i odstaje od innych sklepów.

1 / 5 2023-03-20

Zapaliłem się do sklepu po zapoznaniu się z atrakcyjną ofertą kilku rzadko dostępnych produktów. Jednakże, gdy skontaktowałem się z obsługą klienta, która niestety okazała się nieudolna, postanowiłem zrezygnować z zakupów.

1 / 5 2023-03-08

Ten sprzedawca nie daje nam pewności. Wszystko wydaje się być w porządku, dopóki nie mamy do czynienia z brakami towarów na magazynie lub kiedy musimy złożyć reklamację, która oczywiście zostanie odrzucona, zwłaszcza jeśli produkt należy do droższych.

1 / 5 2023-03-08

Ten sprzedawca nie może być uznany za zaufanego. Wszystko wydaje się być w porządku, dopóki nie napotkamy na sytuację braku towaru w magazynie lub konieczności złożenia reklamacji, która będzie oczywiście odrzucona, zwłaszcza jeśli produkt jest z wyższej półki.

5 / 5 2020-09-08

Kupuję tu dlatego, że są dobre ceny.

Rzetelne opinie o Candle World

Candle World

Siedziba
Poznań

WWW
https://candleworld.com.pl/

Email
[email protected]

Telefon
+48500453608

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie