Kategorie: / Usługi / Żywność / Żywność i gastronomia

Candylicious Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o  Candylicious
5 / 5 2021-12-03

Super, że można stworzyć swój własny mix słodyczy

5 / 5 2021-10-16

Znajdują się tutaj opinie zarówno o rozpoznawalnych firmach, jak również o niewielkich biznesach z mojej miejscowości. Zazwyczaj tu wchodzę przed zamówieniem jakiegoś towaru w nieznanym mi sklepie i dotąd się nie zawiodłam. Dobrze, że istnieją tego typu serwisy.

5 / 5 2021-06-27

Nie tylko piszę tutaj opinie o sklepach i wykonawcach usług. Zapewne częściej je sprawdzam. Dzięki temu miejscu już z 5 razy uniknąłem wejścia w relację z antykonsumenckim dostawcą. Zamiast tego znalazłem naprawdę godną zaufania markę, której wiernym klientem jestem cały czas. Ekstra, że jesteście.

5 / 5 2021-06-05

Analizuję i wystawiam recenzje wyłącznie wtedy, gdy mam 100% pewność, że nie zostaną one zmienione czy nawet ukryte przez administratora witryny. Na tej stronie wszystkie moje wypowiedzi są widoczne praktycznie natychmiast po wystawieniu, nie jest istotne, czy są korzystne, czy krytyczne, czy dotyczą rodzinnej marki, czy dużego biznesu. Ewidentnie się nie dajecie zastraszyć. I za to Was szanuję.

5 / 5 2021-05-06

Weryfikuję i zamieszczam recenzje wyłącznie wtedy, gdy mam gwarancję, że nie zostaną one poddane cenzurze czy nawet wykasowane przez właściciela platformy. Na tym portalu wszystkie moje oceny pojawiają się praktycznie natychmiast po napisaniu, nieważne, czy są korzystne, czy krytyczne, czy dotyczą lokalnej firemki, czy potężnego importera. Ewidentnie się nie dajecie zastraszyć. I ja to szanuję.

Rzetelne opinie o Candylicious

Candylicious

Siedziba
Gdańsk

WWW
https://candylicio.us/

Email
[email protected]

Telefon
+48 789 458 096

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie