Kategorie: / Usługi / Żywność / Żywność i gastronomia

Candylicious Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o  Candylicious
5 / 5 2021-12-03

Super, że można stworzyć swój własny mix słodyczy

5 / 5 2021-10-16

Na tej stronie możesz znaleźć opinie o znanych firmach oraz małych biznesach z mojego miasta. Zazwyczaj zaglądam tu przed zakupem czegoś z nieznanego mi sklepu i do tej pory zawsze byłem zadowolony. Cieszę się, że istnieją serwisy takie jak ten.

5 / 5 2021-06-27

Nie tylko piszę recenzje sklepów i usługodawców tutaj, ale również często je sprawdzam. Dzięki temu miejscu udało mi się już pięć razy uniknąć współpracy z firmą, która nie dba o klientów. Zamiast tego, odkryłem markę, na którą naprawdę mogę polegać i z którą jestem klientem od dłuższego czasu. Jestem bardzo zadowolony, żeście tu obecni.

5 / 5 2021-06-05

Moje recenzje pojawiają się publicznie tylko wtedy, gdy jestem pewien, że nie zostaną usunięte lub ukryte przez właścicieli witryny. Tutaj wszystkie moje opinie są widoczne od razu, bez względu na to, czy są pochlebne czy krytyczne, dotyczą małych rodzinnych firm czy dużych korporacji. Cieszę się, że nie boicie się negatywnych opinii. Podziwiam Was za to.

5 / 5 2021-05-06

Sprawdzam i publikuję swoje opinie tylko wtedy, gdy mam pewność, że nie zostaną one usunięte przez właściciela strony. Na tej platformie moje oceny pojawiają się od razu po napisaniu, bez względu na to, czy są dobre czy złe i dotyczą małych firm czy dużych importerów. Nie poddaję się straszeniu i szanuję to samo u innych.

Rzetelne opinie o Candylicious

Candylicious

Siedziba
Gdańsk

WWW
https://candylicio.us/

Email
[email protected]

Telefon
+48 789 458 096

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie