Kategorie: / Odzież i Obuwie

CandySox Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o CandySox
5 / 5 2022-08-29

Jestem zadowolony/a, że mogę pomagać innym konsumentom w znalezieniu odpowiedniego produktu, wybraniu najlepszej usługi lub znalezieniu uczciwego dostawcy. Dużą zaletą tego portalu jest to, że nie ingeruje się w treść komentarzy, przynajmniej z mojego punktu widzenia. Opinie są szybko publikowane na stronie i moderatorzy nie dokonują żadnych zmian.

5 / 5 2022-08-20

Na tej stronie można znaleźć opinie zarówno o międzynarodowych sieciach, jak i o nowo otwartych sklepach w mojej okolicy. Zawsze sprawdzam tutaj przed zakupem czegoś w nowym miejscu i nigdy mnie jeszcze nie zawiódł. Bardzo się cieszę, że istnieją takie strony.

5 / 5 2022-08-20

W tej recenzji znajdują się opinie zarówno o światowej renomy sieciach, jak i o niedawno otwartych sklepach z mojego lokalnego obszaru. Przed dokonaniem zakupu w nowym miejscu, prawie zawsze sprawdzam te recenzje i do tej pory nie byłem rozczarowany. Cieszę się, że powstają strony takie jak ta.

5 / 5 2022-01-18

Wysyłam opinie tylko wtedy, gdy jestem pewien, że nie zostaną one zmienione lub usunięte przez moderatorów strony. Moje komentarze są publikowane natychmiast po wysłaniu, niezależnie od tego, czy są pozytywne czy negatywne, dotyczą małej firmy czy największego gracza w branży. Widzę, że nie boicie się otwarcie wyrażać swojej opinii, i bardzo to cenię.

5 / 5 2021-07-08

Każdy zapewne zdaje sobie sprawę z faktu, że sprzedawcy często obiecują wiele, podobnie jak politycy. Jednakże w rzeczywistości sytuacja bywa inna i z pewnością nie jest tak różowo, jak w reklamach. Stąd cieszy fakt, że w Internecie dostępne są miejsca, które pozwalają na reklamowanie się dla nowoczesnych marek, dbających o potrzeby konsumentów oraz na uzyskanie opinii, nad czym należy popracować. W tym samym czasie nieuczciwi sprzedawcy tracą reputację i klientów. Dzięki temu!

5 / 5 2020-06-27

Skarpetki też mogą być dobrym prezentem, szczególnie w śmieszne wzorki :D

Rzetelne opinie o CandySox

CandySox

Siedziba
Rzeszów

WWW
https://candysox.pl/

Email
[email protected]

Telefon
+48 602-750-517

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie