Kategorie: / Motoryzacja / Serwis / Usługi

Car Center Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Car Center
5 / 5 2023-01-02

Nie tylko wyrażam tutaj swoje opinie na temat sprzedających i ich produktów, ale przede wszystkim czytam opinie innych. Dzięki tej stronie udało mi się uniknąć zawarcia umowy z dostawcą, który nie szanuje klienta, przynajmniej kilka razy. Zamiast tego odkryłem naprawdę solidną markę, z którą jestem lojalnym klientem do dzisiaj. Jestem wdzięczny, że istniejecie.

5 / 5 2022-01-04

Wcześniej, gdy chciałem zapoznać się z opiniami użytkowników o firmach i ich portfolio, sprawdzałem tylko recenzje na Google oraz mediach społecznościowych. Jednak teraz dodatkowo zaglądam tutaj. Czasami opinie są bardzo emocjonalne, co utrudnia uzyskanie konkretnych informacji o samym produkcie lub usłudze. Jednak za to mogę być pewny, że właściciele platformy nie tają żadnych recenzji.

5 / 5 2021-10-24

Polecam

5 / 5 2021-10-01

Cieszę się, że mogę pomagać innym użytkownikom w wyszukaniu odpowiedniego produktu, zamówieniu potrzebnej usługi lub wyborze wiarygodnego dostawcy. Dużym plusem tego serwisu jest, że nie ingeruje w komentarze - opinia jest szybko publikowana na portalu i administratorzy nie wprowadzają żadnych zmian.

5 / 5 2021-06-14

Wcześniej, zazwyczaj korzystałem z wyszukiwarki Google i mediów społecznościowych, aby przeczytać opinie użytkowników na temat różnych firm i ich ofert. Jednak teraz regularnie odwiedzam również to miejsce. Czasami zdarza się, że opinie są bardzo emocjonalne, co sprawia, że trudno jest dowiedzieć się czegoś konkretnego o samym produkcie lub usłudze. Jednak, zauważyłem, że tutaj mogę mieć pewność, że właściciele firmy nie ukrywają żadnych recenzji.

Rzetelne opinie o Car Center

Car Center

Siedziba
Wrocław

WWW
https://opel.carcenter.pl/

Email
-

Telefon
71 358 59 00

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie