Kategorie: / RTV

Caraudiosystems.bazarek.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Caraudiosystems.bazarek.pl
5 / 5 2019-03-01

Gorąco polecam, miła i fachowa obsługa:-) Kolumny warte swojej ceny - doskonały bas.

5 / 5 2018-03-09

W Caraudiosystems dokonałam zakupu kinowego systemu domowego, a ponadto skompletowano dla mnie głośniki pasujące do mojego pokoju oraz mogłam wybrać spośród wielu wariantów oklein kolumn. Pomimo mojego braku wiedzy technicznej na ten temat, pracownicy sklepu szczegółowo wyjaśnili mi proces podłączenia i ustawienia sprzętu. Obsługa była bardzo profesjonalna zarówno pod względem technicznym, jak i handlowym, a personel był bardzo miły. Zdecydowanie polecam ten sklep każdemu!

5 / 5 2018-01-12

Jestem bardzo zadowolony z tego sklepu i gorąco go polecam. Otrzymałem dobrą pomoc i porady, nawet po dokonaniu zakupu. Dostawa była bardzo szybka, a zamówione przedmioty zostały fachowo zapakowane (w tym 6 głośników), zgodnie z moim zamówieniem. Bardzo polecam ten sklep!

5 / 5 2018-01-12

Ten sklep zasługuje na ocenę 10+ i gorąco go polecam. Otrzymałem dobre porady nie tylko przed zakupem, ale również po nim. Jestem kompletnie zadowolony. Dostawa była ekspresowa, a towar dokładnie odpowiadał zamówieniu. Głośniki, które zamówiłem, były profesjonalnie zapakowane. Raz jeszcze polecam ten sklep!

5 / 5 2017-11-03

Polecam sklep Caraudiosystems Rafała Pakulskiego, który wyróżnia się dużą elastycznością oraz oferuje najtańsze kina domowe, stereo i kolumny głośnikowe na rynku. Oprócz tego, sklep ten dostarcza także akcesoria oraz służy fachowym doradztwem. Trudno znaleźć inny sklep, który tak bardzo angażuje się w sprzedaż jak Caraudiosystems Rafał Pakulski.

5 / 5 2017-11-03

Caraudiosystems Rafał Pakulski jest sklepem, który wyróżnia się swoją elastycznością. Oferta tego sklepu obejmuje najtańsze na rynku kina domowe, stereo i kolumny głośnikowe. Dodatkowo, sklep dostarcza akcesoria i zapewnia wsparcie w zakupach, co wyróżnia go spośród innych. Jeśli szukasz miejsca, gdzie sprzedaż jest priorytetem, zdecydowanie polecam Caraudiosystems Rafał Pakulski.

5 / 5 2017-07-06

Szybka dostawa, bardzo dobry kontakt mailowy, telefoniczny, za miesiąc kupuję w tym sklepie subwoofer, najlepsze ceny na rynku!!! POLECAM

5 / 5 2017-06-07

W sklepie Caraudiosystems zostałem dobrze doradzony przy zakupie zestawu stereo do salonu i kina domowego do sypialni. Sprzedawcy dostosowali sprzęt do moich wymagań, aby nie stracić na inwestycji. Obsługa była przemiła i profesjonalna, co jest dużym plusem dla sklepu Caraudiosystems. Przesyłka dotarła bardzo szybko i była darmowa, a dodatkowo otrzymałem gratisowe okablowanie. Polecam każdemu, kto planuje zakupy u nich.

5 / 5 2017-05-19

Instalacja audio, którą zainstalowałem w moim Mondeo MK2, to jedna z moich najlepszych inwestycji. Dzięki temu dźwięk w moim samochodzie jest niezwykle wysokiej jakości. Słyszę zupełnie nowe elementy w znanych mi utworach, ponieważ dźwięk jest bardzo czysty i przejrzysty, a także dlatego, że te instrumenty, które na zwykłym sprzęcie były niesłyszalne, teraz są w pełni słyszalne. Wokale brzmią bardzo wyraźnie, bas jest miękki i głęboki. Bez względu na to, jakiego rodzaju muzyka jest grana - rap, jazz, rock, heavy metal czy dance - system radzi sobie z tym świetnie. Nie spodziewałem się tak doskonałego efektu. Polecam gorąco fachowca, który wie, jak instalować doskonałe audio w samochodzie.

Rzetelne opinie o Caraudiosystems.bazarek.pl

Caraudiosystems.bazarek.pl

Siedziba
-

WWW
-

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie