Kategorie: / Żywność / Żywność i gastronomia

Careho Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Careho
5 / 5 2023-01-29

Nauczyłem się, że każdy ma prawo wyrazić swoją opinię o zakupionych produktach, wykonanych usługach lub dostawcach, z którymi faktycznie miał kontakt. Jednak uważam, że niemożliwe jest zadowolenie każdego klienta, a gdy widzę, że ktoś ma głównie negatywne opinie, nie decyduję się na zakup, ponieważ podejrzewam, że nie są one pozbawione racji.

5 / 5 2022-09-01

Moim zdaniem, każdy powinien mieć możliwość wyrażenia swojej opinii na temat produktów, usług i sprzedawców, z którymi miał rzeczywisty kontakt. Jestem również przekonany, że nie zawsze wszyscy będą zadowoleni, ale jeśli zauważam, że jakiś sprzedawca lub dostawca usług ma przeważająco negatywne opinie, to zdecydowanie nie decyduję się na zakup, ponieważ coś na pewno jest nie tak.

5 / 5 2022-02-20

Przed kliknięciem przycisku "kupuję" zobowiązującego do zapłaty, sprawdzam komentarze innych internautów na temat konkretnego sprzedającego i produktu na stronie internetowej. Od kilku miesięcy stosuję ten sposób i jeszcze nigdy nie zostałem oszukany. Polecam tę stronę tym, którzy nie mają czasu ani nerwów na uciążliwe wymiany, zwroty, reklamacje czy rozmowy ze sklepem.

5 / 5 2021-06-29

Zanim napiszę recenzję, upewniam się, że nie zostanie ona zmieniona lub usunięta przez administratora strony. Moje opinie pojawiają się tutaj natychmiastowo bez względu na to, czy są pozytywne czy negatywne, dotyczą małych lub dużych firm. Wyraźnie nie boję się wyrażać swojego zdania i podziwiam to, że serwis nie jest skłonny dostraszania swoich użytkowników.

5 / 5 2020-08-17

Rzeczowe podejście do klienta!

Rzetelne opinie o Careho

Careho

Siedziba
Białobrzegi

WWW
https://careho.pl/

Email
[email protected]

Telefon
+48 664 005 415

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie