Kategorie: / Odzież i Obuwie

Carloferrucci.com Opinie Klientów

średnia ocen: 2.00
opinie o Carloferrucci.com
2 / 5 2019-03-19

Niestety nie polecam, czekam na 2 zamówione krawaty prawie 2 miesiące. Brak jakichkolwiek informacji, brak odpowiedzi na maila.

1 / 5 2019-02-12

To po prostu straszne! Tak jak wszyscy inni przedemną. Zapłaciłam 19,95 za trzy krawaty z Groupona na początku października, ale wciąż ich nie otrzymałam, a dziś mamy 20 grudnia. Napisałam dwa ostre maile, ale otrzymałam tylko standardową odpowiedź, że nie odpowiedziałam na wcześniejszą wiadomość z wyborem innego modelu, ponieważ ten, który zamawiałam, był niedostępny. To nieprawda, ponieważ na wiadomość odpowiedziałam tego samego dnia. To oszukiwanie. Zgłosiłam już sprawę do Groupona i obiecali mi, że zajmą się tym. Zobaczymy... Nie kupujcie nic od nich, a innym polecamy wyrażanie negatywnych opinii na ich temat we wszystkich możliwych miejscach. Oczywiście, numer stacjonarny jest wyłączony, a handlowiec z komórką nie odpowiada.

2 / 5 2019-01-12

Nie radzę korzystać z tego sklepu. Nie ma możliwości skontaktowania się z nimi - nie odbierają telefonów ani maili. Pierwszą odpowiedź dostałem dopiero po 1,5 miesiąca. Nie mają dostępny wybrany przez mnie model. Zgadzam się z innymi osobami, że firma traktuje klientów źle.

3 / 5 2018-07-30

Poziom obsługi jest nie do zniesienia. Miałam zamówionych trzy krawaty, ale otrzymałam tylko jeden. Choć pozostałe dwa miały także zostać wysłane, nie dotarły do mnie mimo upływu trzech tygodni. Ponadto, odpowiedzi na moje e-maile są nie tylko sporadyczne, ale także będące w sprzeczności ze sobą. Straciłam pieniądze i nerwy – stanowczo odradzam współpracę i zakupy w tym miejscu.

2 / 5 2018-07-26

To firma jest beznadziejna. Zgadzam się z innymi, że nie da się z nimi skontaktować telefonicznie i nie odpisują na maile. Kiedy zadaje pytania, otrzymuję standardową odpowiedź, że danego modelu nie ma. Próbuję odzyskać pieniądze za towar i przesyłkę, a jeśli nie uda mi się tego zrobić do końca grudnia, zamierzam zgłosić sprawę do UOKiK. To nie moja wina, że mają wiele zamówień, a nie potrafią ich obsłużyć w czasie. Firma powinna zadbać o zadowolenie klienta. Nie polecam ich i będę pisać o moim doświadczeniu na każdym forum, by inni nie nabrali się na ich spryt.

0 / 5 2018-06-10

Firma ta jest całkowitą porażką! W dniu 26-09-2011 złożyłam zamówienie na krawat i natychmiast opłaciłam produkt. Minęło już 4 tygodnie, a ja nadal nie otrzymałam przesyłki, ani nie dostałam odpowiedzi na moje maile. Po próbie połączenia się pod numerem 618709741 usłyszałam, że mój numer jest rozpoznawany, ale nie jest jeszcze aktywny. Na numer 618709532 było słychać sygnał na początku, a następnie całkowity brak odpowiedzi, a na numer 512171713 przedstawiciel handlowy, którego dane znajdują się na stronie internetowej sklepu, poinformował mnie, że już go nie prowadzi Pani Maciej P... Dlatego radzę wszystkim nie korzystać z usług tej firmy, a szczególnie nie płacić z góry. Nie mogę napisać nic na temat jakości towaru, ponieważ niestety nie otrzymałam przesyłki.

0 / 5 2018-05-30

Od dwóch miesięcy minęło i wciąż nie dostałam mojego zamówienia, nie mogę skontaktować się z firmą - automatyczne sekretarki, faksy i nieodpowiadane połączenia, żadna osoba z tej firmy nie odpowiedziała na żadną z moich wiadomości e-mail ... Nigdy nie polecam tego sklepu nikomu!!!!

2017-12-13

Krawat zakupiłam w pażdzierniku 2010 roku - do dziś nie otrzymałam przesyłki... bez komentarza

2 / 5 2017-11-13

To samo... po upływie jednego miesiąca oczekiwania, otrzymałam powiadomienie, że nie ma dostępnego modelu, który chciałam kupić i że muszę wybrać inny. Później twierdzili, że wysłali paczkę w tym samym dniu, ale minęły dwa tygodnie i nie widziałam żadnej przesyłki. To najgorszy sklep, w którym kiedykolwiek robiłam zakupy. Nie polecam go i jeśli paczka nie dotrze przed Świętami, zamierzam zgłosić sprawę do Ochrony Konsumenta.

2017-08-11

Zamówiłam dwa krawaty, pierwszy przyszedł po 3 tygodniach a na drugi nadal czekam, może dojdzie. Odpowiedzi na maile trwają od kilku dni do tygodnia.

Rzetelne opinie o Carloferrucci.com

Carloferrucci.com

Siedziba
Poznań

WWW
http://www.carloferrucci.com

Email
[email protected]

Telefon
48 061 870 97 41

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie