Kategorie: / Sport

Carpathia.com.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 3.00
opinie o Carpathia.com.pl
0 / 5 2018-12-28

Wciąż czekam na potwierdzenie zwrotu swoich butów, które oddałem. Minęło już 14 dni i nadal nie mam żadnego sygnału od sklepu. Teraz, nie tylko nie mam butów, ale też nie mam pieniędzy. Za dwa tygodnie mam planowane wyjście w góry i to naprawdę kiepsko, że nie mogę na niej być. Bez wątpienia ten sklep jest wielką porażką i należy go omijać z daleka.

0 / 5 2018-12-28

Już od dwóch tygodni temu oddałem swoje buty do naprawy, ale do tej pory nie dostałem żadnego potwierdzenia odbioru ani kontaktu od sklepu. Teraz mam problem, bo nie mam ani butów ani zwrotu pieniędzy, a za kolejne dwa tygodnie mam plan zaplanowany wyjazd w góry. Ta sytuacja jest dla mnie absolutnie niezadowalająca, więc radzę wszystkim unikać tego sklepu.

3 / 5 2018-07-15

Buty górskie zostały wysłane w ciągu kilku dni od złożenia zamówienia, ale po zwrocie do sprzedawcy, nie udaje się nawiązać kontaktu przez e-maile. Po kontaktach telefonicznych, mówią, że zwrot zostanie dokonany dzisiaj lub jutro. Jednak po upływie tygodnia, pieniądze wciąż nie zostały zwrócone. Nie zaleca się robienia zakupów, jeśli istnieje ryzyko potrzeby zwrotu, ponieważ jest to marnowanie czasu. W przeszłości, każdy ze sklepów górskich zwracał pieniądze w ciągu kilku dni od otrzymania zwracanych towarów.

0 / 5 2017-05-07

Mimo że samodzielnie zwróciłem buty, nie otrzymałem zwrotu pieniędzy w ciągu 14 dni, jak to określa regulamin Sklepu. Sklep nie odpowiada na moje maile. Sugeruję, aby wszyscy unikali tego sklepu, z wyjątkiem kontrolerów z Urzędu Skarbowego.

0 / 5 2017-05-07

Pomimo tego, że osobiście oddałem buty, nie otrzymałem zwrotu pieniędzy po upływie 14-dniowego okresu, który został określony w regulaminie sklepu. Nie otrzymałem odpowiedzi na wysłane maile. Moja rada dla wszystkich jest unikanie tego sklepu, z wyjątkiem kontrolerów Urzędu Skarbowego.

Rzetelne opinie o Carpathia.com.pl

Carpathia.com.pl

Siedziba
Katowice

WWW
http://carpathia.com.pl

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie