Kategorie: / Pozostałe

Carpeto Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Carpeto
5 / 5 2023-03-05

Kiedyś, sprawdzając opinie klientów o firmach i ich produkcie, korzystałem tylko z profilu firmy na Google i w mediach społecznościowych. Teraz jednak zawsze sprawdzam także tutaj, na tej platformie. Czasami opinie są bardzo emocjonalne, przez co trudno dowiedzieć się czegoś konkretnego o samym produkcie. Jednak zawsze mam pewność, że administratorzy platformy nie usuwają żadnych opinii.

5 / 5 2022-11-03

Cieszę się, że mogę wspomagać innych użytkowników w dokonywaniu trafnych wyborów produktów, zamawianiu spersonalizowanych usług i wybieraniu rzetelnego sprzedawcy. Największym plusem tego miejsca jest dla mnie brak cenzurowania komentarzy. Moja opinia jest natychmiastowo publikowana na stronie i osoby zarządzające nie wprowadzają żadnych zmian.

5 / 5 2022-09-04

Sprawdzam i wyrażam opinię tylko wtedy, gdy jestem pewien, że nie zostanie ona cenzurowana ani ukryta przez administratora strony internetowej. Tutaj moje recenzje pojawiają się prawie natychmiast po wystawieniu, niezależnie od tego, czy są pozytywne czy negatywne, dotyczą lokalnej firmy czy wielkiej korporacji. Wygląda na to, że nie boisz się konfrontacji, co budzi mój szacunek.

5 / 5 2022-01-01

Bardzo się cieszę, że mogę mieć wpływ na pomoc innym ludziom w odnalezieniu i zakupieniu produktów, które spełniają ich oczekiwania, zamówieniu usług optymalnej jakości oraz znalezieniu zaufanych sprzedawców. Najważniejszym atutem tej platformy, moim zdaniem, jest brak moderowania opinii. Opinie są publikowane od razu na stronie i moderatorzy nie dokonują żadnych zmian.

5 / 5 2021-04-08

Polecam

Rzetelne opinie o Carpeto

Carpeto

Siedziba
Wrocław

WWW
https://carpeto.pl/

Email
[email protected]

Telefon
+48 514 558 325

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie