Kategorie: / Dom

Carpets & More Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Carpets & More
5 / 5 2023-04-11

Jestem zawsze gotowy przeczytać i podzielić się swoją opinią, ale tylko wtedy, gdy mam pewność, że właściciel strony nie zmieni lub usunie jej. Tutaj moje opinie są publikowane prawie natychmiast po napisaniu, bez względu na to, czy są pozytywne, czy negatywne, czy dotyczą małej firmy lub wielkiego importera. Wyraźnie widać, że nie macie strachu. I bardzo to cenię.

5 / 5 2022-10-14

Nie tylko publikuję tutaj recenzje produktów i usług. Regularnie je dokładnie analizuję. Dzięki temu portalowi udało mi się już trzy razy uniknąć podjęcia współpracy z nieuczciwym dostawcą. Zamiast tego wybrałem rzetelną firmę, którą obecnie jestem lojalnym klientem. Jestem naprawdę wdzięczny, że istniejecie.

5 / 5 2022-04-26

Jak nasz rząd, również sprzedający lubią dawać wiele obietnic, ale często rzeczywistość odbiega od tych optymistycznych zapowiedzi widocznych w reklamach. Dlatego uważam, że pojawienie się w sieci takich portali to korzystna zmiana. Dzięki nim uczciwe firmy, które dbają o klientów, mają szansę się wypromować i otrzymać opinie od zadowolonych użytkowników, natomiast niesolidni sprzedawcy tracą zaufanie klientów. To powinno być naturalne!

5 / 5 2021-07-06

Na tej platformie można znaleźć opinie na temat znanych marek oraz małych lokalnych firm z mojego regionu. Zawsze sprawdzam tutaj przed zakupem w nowym miejscu i do tej pory nie zostałem rozczarowany. Cieszę się, że istnieją takie strony internetowe.

5 / 5 2020-12-03

Postanowiłam zakupić do swojego mieszkania dywan, ale nie chciałam zwykłego - poszukiwałam czegoś o ciekawym wzorze. Przyznam, że nie spodziewałam się, że wybór dywanów może być tak ogromny, jest coś dla każdego gustu!

5 / 5 2020-12-03

Postanowiłam, że chcę urządzić swoje mieszkanie inaczej i wpadłam na genialny pomysł - kupić dywan. Nie chciałam jednak zwyczajnego, nudnego wzoru. Zaskoczyło mnie to, jak ogromny jest wybór dywanów o różnorodnych wzorach. Każdy z pewnością znajdzie coś idealnego dla siebie!

Rzetelne opinie o Carpets & More

Carpets & More

Siedziba
Warszawa

WWW
https://carpetsandmore.pl/

Email
[email protected]

Telefon
+48 22 112 01 39

Komórka
+48 570 871 000

Infolinia
-

Logowanie