Kategorie: / Pozostałe

Catchandbuy.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Catchandbuy.pl
5 / 5 2023-02-04

Jasne jest, że firmy oraz politycy często obiecują wiele rzeczy. Jednakże, w rzeczywistości nie zawsze jest tak dobrze jak to przedstawiają w reklamach. Dlatego, uważam, że internetowe platformy są bardzo przydatne. Dzięki nim, uczciwe i profesjonalne firmy mogą promować swoje produkty i usługi, a oszuści tracą swoją reputację i klientów. Dziękuję!

5 / 5 2022-03-28

Cieszę się, że mogę pomagać innym użytkownikom w znalezieniu dobrego towaru, zleceniu najlepszej usługi lub wyborze wiarygodnego partnera do inwestycji. Dużym plusem tego portalu jest dla mnie fakt, że nie cenzuruje się komentarzy. Opinie są od razu publikowane na stronie i moderatorzy nie wprowadzają żadnych zmian.

0 / 5 2018-02-02

Ten sklep jest niesamowicie zaskakujący. Choć sprzęt pochodzi z zagranicy, przesyłka jest darmowa. Takie warunki powinny obowiązywać w każdym sklepie. Oferowany towar jest wysokiej jakości. Z pewnością tam jeszcze wrócę.

0 / 5 2018-02-02

Ten sklep jest naprawdę zadziwiający. Oferowany sprzęt pochodzi z zagranicy, ale dostawa jest całkowicie bezpłatna. Powinno być tak w każdym sklepie. Produkty są wysokiej jakości. Z pewnością tam jeszcze wrócę.

5 / 5 2017-04-05

Sklep ten cechuje się znakomitą reputacją, dzięki swojej uczciwości. Obsługa klienta, w szczególności pani odbierająca telefon, jest bardzo miła. Zamówiony towar jest zgodny z opisem oraz został dostarczony szybko. Dodatkowo, ceny towarów są niskie, a wysyłka z zagranicy nie generuje dodatkowych kosztów przesyłki.

5 / 5 2017-04-05

Sklep ten jest niezwykle wiarygodny, personel jest bardzo uprzejmy, zwłaszcza pani, która odpowiadała na telefon. Produkt, który zamówiłam, był zgodny z opisem i został dostarczony szybko, mimo że przesyłka pochodziła z zagranicy. Warto również zauważyć, że ceny produktów są niskie, a przesyłka jest darmowa.

Rzetelne opinie o Catchandbuy.pl

Catchandbuy.pl

Siedziba
Gdańsk

WWW
http://www.catchandbuy.pl

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie