Kategorie: / Odzież i Obuwie

Caterina Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Caterina
5 / 5 2022-10-27

Dużym powodzeniem cieszę się z możliwości pomagania innym klientom w dokonywaniu trafnych zakupów, wybieraniu najlepszych usług i znajdowaniu godnych zaufania sklepów. Mój punkt widzenia jest taki, że niewątpliwą zaletą tej platformy jest brak ingerencji w zamieszczone opinie. Komentarz jest publikowany prawie natychmiastowo i moderatorzy nie wprowadzają żadnych zmian.

5 / 5 2022-08-05

Firmy i politycy zwykle dają wiele obietnic, ale w rzeczywistości sytuacja bywa inna niż to przedstawione w reklamach. Dlatego pozytywnie oceniam powstawanie stron internetowych umożliwiających klientom poznanie opinii o firmach. W ten sposób godne zaufania firmy mają szansę na reklamę i oceny ze strony klientów, a osoby, które oszukują klientów, tracą ich zaufanie. Gratulacje!

5 / 5 2022-07-31

Moim zdaniem, każdy człowiek powinien mieć możliwość wyrażenia konstruktywnej krytyki w odniesieniu do produktów, usług lub sprzedawców, z którymi osobiście miał do czynienia. Choć zgadzam się z zasadą, że o gustach się nie dyskutuje, jeśli zauważam, że dany sprzedawca otrzymuje przeważająco negatywne oceny, to kontynuuję poszukiwania, ponieważ mało prawdopodobne jest, że wszyscy się jednocześnie pomylią.

5 / 5 2022-03-30

Wielu przedsiębiorców jest podobnych do polityków i obiecuje wiele rzeczy, lecz w praktyce często bywa inaczej niż w reklamie. Dlatego uważam, że bardzo dobrze, że powstają w Internecie strony skierowane na konsumenta, ponieważ przyjazne pomocne firmy mogą zareklamować się i ulepszyć swoje produkty/usługi. W ten sposób nieuczciwi przedsiębiorcy tracą zaufanie i konsumentów. To świetna inicjatywa!

5 / 5 2019-09-14

Kolekcja jesień zima 2019 jest bombowa

Rzetelne opinie o Caterina

Caterina

Siedziba
Brwinów

WWW
https://caterina.pl/

Email
[email protected]

Telefon
+48 513 735 375

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie