Kategorie: / Usługi / Żywność / Żywność i gastronomia

Catering Food Harmony Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Catering Food Harmony
5 / 5 2022-10-06

Sprawdzam i wydaję opinie tylko wtedy, gdy mam pewność, że nie będą one zmieniane lub ukrywane przez administratora platformy. Na tej stronie internetowej moje oceny pojawiają się prawie natychmiast po wystawieniu, niezależnie od tego, czy są pozytywne, czy negatywne, czy dotyczą lokalnej marki czy większej firmy. To pokazuje, że nie boicie się, i to bardzo cenię.

5 / 5 2022-03-03

Bardzo gorąco polecam. Jedzenie jest smaczne i zawsze świeże. Mnóstwo interesujących smaków. Idealne dla mojego stylu życia. Polecam Panią Kasię jako świetną w kontakcie telefonicznym. Widać, że ma wielkie zaangażowanie i wiedzę na temat dietetyki. Potrafiła mi udzielić dobrej rady, a teraz czuję się o wiele lepiej.

5 / 5 2022-02-16

Jestem bardzo zadowolony z możliwości pomocy innym w znalezieniu towaru, usługi lub sklepu, które spełniają ich oczekiwania. Co ciekawe, ten portal posiada ogromną zaletę, a mianowicie nie zmienia się komentarzy. Moja opinia jest publikowana niemal natychmiastowo, bez żadnych modyfikacji ze strony moderatorów.

5 / 5 2021-09-12

W przeszłości zazwyczaj szukałem opinii klientów o różnych markach i ich ofercie tylko za pomocą wyszukiwarki Google i na profilach Facebook. Teraz jednak obowiązkowo sprawdzam je również tutaj. Czasami zdarza się, że komentarze są bardzo emocjonalne, więc nie dostarczają wiele informacji na temat samego produktu. Jednak, wartością dodaną jest to, że moderatorzy serwisu nie usuwają negatywnych treści.

5 / 5 2021-09-04

Jest miło, że mogę wspomóc innych klientów w odnalezieniu odpowiedniego produktu, zamówieniu wymaganej usługi oraz znalezieniu rzetelnego partnera inwestycyjnego. Dla mnie, bardzo przydatnym atutem tej platformy jest brak usuwania opinii - na portalu publikuje się ją bez zmian dokonywanych przez administratorów.

Rzetelne opinie o Catering Food Harmony

Catering Food Harmony

Siedziba
Wieliczka

WWW
https://cateringfoodharmony.pl/

Email
[email protected]

Telefon
577 939 222

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie