Kategorie: / Usługi / Żywność / Żywność i gastronomia

Catering u Krzysia Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Catering u Krzysia
5 / 5 2022-12-24

Oczywistym jest, że firmy, niczym nasz rząd, uwielbiają składać wiele obietnic. Niestety w życiu bywa różnie - z pewnością nie jest tak kolorowo jak w materiałach reklamowych. Dlatego uważam, że dobrze, że w sieci tworzone są takie serwisy. Rzetelne, dbające o klienta marki mają szansę wypromować się i podnieść jakość produktów/usług, a niesolidni sprzedawcy tracą wiarygodność i klientów. Brawo!

5 / 5 2022-03-11

Nie tylko wystawiam tu opinie o produktach, usługach i firmach. Z pewnością częściej je czytam. Dzięki temu miejscu już ze 3 razy udało mi się uniknąć związania się kontraktem z antykonsumenckim sprzedającym. Za to wybrałem rzeczywiście zaangażowaną firmę, której lojalnym klientem jestem do dzisiaj. Dzięki, że jesteście.

5 / 5 2022-02-20

Komentarze klientów o markach i ich produktach lub usługach czytałem dotąd tylko w profilu firmy w Google i na facebookowych profilach. Obecnie sprawdzam je obowiązkowo również tutaj. Nierzadko komentarze są bardzo emocjonalne, więc niezbyt dużo mówią o samym przedmiocie. Ale za to mamy gwarancję, że moderatorzy serwisu nie ukrywają treści.

5 / 5 2021-08-23

Jak nic max ocena

5 / 5 2021-08-08

Nie tylko zamieszczam tutaj opinie o sprzedających i ich ofercie. Na pewno częściej je analizuję. Dzięki temu portalowi już kilka razy uniknąłem związania się umową z ogólnie niepolecanym dostawcą. Zamiast tego znalazłem faktycznie sprawdzoną markę, której oddanym klientem jestem do teraz. Świetnie, że jesteście.

Rzetelne opinie o Catering u Krzysia

Catering u Krzysia

Siedziba
Władysławowo

WWW
https://www.cateringwladyslawowo.pl/

Email
[email protected]

Telefon
+48 788 366 337

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie