Kategorie: / Pozostałe

Ccc24.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 3.40
opinie o Ccc24.pl
5 / 5 2023-03-09

Sprawdzam i wyrażam swoje opinie tylko wtedy, gdy mam pewność, że nie będą one zmieniane lub ukrywane przez administratora platformy. Tutaj moje oceny są publikowane praktycznie od razu po wystawieniu, niezależnie od tego, czy są pozytywne, negatywne, czy dotyczą małych marek lub dużych korporacji. Dowodzi to, że nie boisz się konfrontacji, i za to cenię twoje podejście.

5 / 5 2022-07-14

Na moje oko, każdy człowiek powinien móc wyrazić swoją opinię na temat produktów, usług i sklepów, z którymi miał realny kontakt. Oczywiście, gusty są różne i trudno je podważać, jednak widząc, że firma ma głównie negatywne opinie, z pewnością nie będę zamawiał, ponieważ te komentarze nie pojawiają się bez przyczyny.

2 / 5 2018-12-11

Nie mogę polecić tego sklepu. Kupione przeze mnie buty są bardzo niskiej jakości i rozklejają się już po dwóch tygodniach użytkowania. Kiedy złożyłem reklamację, otrzymałem odmowną odpowiedź, która oznaczała brak jakiejkolwiek naprawy lub zwrotu pieniędzy. Mimo złożenia odwołania, decyzja ta została podtrzymana i sytuacja nie uległa zmianie.

2 / 5 2018-12-11

Nie mogę polecić sklepu. Kupione przeze mnie buty są słabej jakości i rozkleiły się po dwóch tygodniach. Pomimo złożenia reklamacji, otrzymałem odmowę rozpatrzenia mojego żądania. Po złożeniu odwołania, decyzja została utrzymana bez zmian.

3 / 5 2018-04-13

Jestem zdziwiony, jak niskiej jakości są buty CCC, niezależnie od ceny i marki. Kupiłem tam trzy pary butów i wszystkie musiałem wyrzucić po trzech miesiącach, mimo ich regularnego impregnowania i czyszczenia. Nawet te, które kosztowały 300 złotych! Zdecydowanie odradzam.

Rzetelne opinie o Ccc24.pl

Ccc24.pl

Siedziba
Przeźmierowo

WWW
http://ccc24.pl

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie