Kategorie: / Pozostałe

Cdrspeed.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Cdrspeed.pl
5 / 5 2018-07-12

Chciałbym polecić ten sklep, ponieważ zawsze mają na stanie towar, ceny są przystępne, a wysyłka odbywa się szybko i towar jest zawsze dobrze zapakowany. Obecnie jest to jedyny sklep, w którym kupuję płyty DVD i pudełka do nich.

5 / 5 2018-07-12

Chciałbym polecić ten sklep, ponieważ zawsze mają dostępny towar i oferują go w przystępnych cenach. Dodatkowo, ich wysyłka jest szybka, a każdy produkt jest starannie zapakowany. Obecnie jest to jedyny sklep, w którym kupuję płyty dvd oraz pudełka do nich.

5 / 5 2018-07-10

Brakowało trochę informacji na temat czasu wysyłki, która mogła być przysłana o jeden dzień wcześniej. Zamówienie zostało złożone 24 stycznia, a przelew dokonałem tego samego dnia z tego samego banku, w którym sprzedawca ma konto. Jednak wysyłka nastąpiła dopiero 27 stycznia, a dostarczono ją 30 stycznia. Pod względem samej wysyłki wszystko było w porządku, a paczka została starannie zapakowana.

5 / 5 2018-07-10

Brak wystarczających informacji dotyczących przesyłki, która mogłaby zostać dostarczona dzień wcześniej. Moje zamówienie zostało złożone 24 stycznia, a przelew dokonałem tego samego dnia z tego samego banku, w którym sprzedawca ma konto. Przesyłka została wysłana 27 stycznia i dostarczona 30 stycznia. Nie mam żadnych zastrzeżeń co do samych warunków wysyłki. Przesyłka została starannie zapakowana.

5 / 5 2018-07-05

Osoba sprzedająca jest mało przyjemna. Podczas rozmowy telefonicznej z aukcji internetowej proponował mi usługi erotyczne w zamian za bycie zadowolonym z niskiej jakości płyt DVD. Radzę omijać go szerokim łukiem. Towar otrzymałem dopiero po miesiącu, a gdy złożyłem skargę, dostałem upomnienie od serwisu aukcyjnego.

2018-04-07

Drugi zakup u tego sprzedającego. Wszystko w porządku.

5 / 5 2017-11-10

Sklep rewelacyjny zamówienie zrealizowane błyskawicznie, polecam na 100%

5 / 5 2017-09-18

Obsługa była świetna. Mimo wielu negatywnych opinii, obsłużono mnie bardzo sprawnie. Napisałam e-mail do sklepu, że strona nie działa poprawnie i administrator naprawił problem oraz uruchomił stronę. Cena wielu produktów była bardzo atrakcyjna, a dodatkowo miałam możliwość płacenia kartą płatniczą. Przesyłka dotarła do mnie przez pocztę kurierską w półtora dnia, a na moje e-maile z zapytaniem otrzymywałam wyczerpujące odpowiedzi. Towar był identyczny z tym, który zamówiłam i widniał na zdjęciu. Był również właściwie zapakowany. W sumie gorąco polecam ten sklep.

Rzetelne opinie o Cdrspeed.pl

Cdrspeed.pl

Siedziba
BRWINÓW

WWW
http://www.cdrspeed.pl

Email
[email protected]

Telefon
0 505-366-909

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie