Kategorie: / Pozostałe

Cdsklep.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 2.17
opinie o Cdsklep.pl
2 / 5 2019-01-10

Wygląda na to, że sprzedawca, który prawdopodobnie jest również właścicielem firmy, nie radzi sobie najlepiej w swoim biznesie. Wadliwe towary są wysyłane bez żadnej pomocy dla klienta. Konkurencja na rynku nie jest dla nich ważna, a klienci są potraktowani jako nieistotni. Można polecić sklep tylko przy pierwszym zamówieniu, ponieważ w kolejnych zamówieniach następuje nieprzyjemna komunikacja między sprzedawcą a klientem. Nie polecam tego sklepu, jeśli cenisz sobie dobre relacje między klientem a sprzedawcą.

0 / 5 2018-02-28

Zamówienie jest łatwe do zrealizowania. Proces trwa od 3 do 4 dni. Skontaktowanie się ze sklepem nie jest konieczne, ponieważ potwierdzenie zamówienia otrzymasz mailem. Ogólna opinia na temat sklepu jest bardzo pozytywna. Jednak otrzymujesz trochę wkurzająco/nieprzyjemny mail zwrotny jako przestrogę, ale trzeba zrozumieć, że muszą oni zabezpieczyć się przed nieuczciwymi zamówieniami. Jeśli chcesz się przekonać, to musisz coś zamówić.

2017-10-23

Od jakiś 15 lat kupuję u nich w miarę systematycznie i jest spoko :) Nie ma co się rozpisywać

5 / 5 2017-09-07

Wielokrotnie korzystałem z usług tego sklepu i zawsze byłem zadowolony. Obsługa jest bardzo dobra, mamy łatwy dostęp do pracy przy zamówieniach, a także atrakcyjne ceny. Gorąco polecam.

2 / 5 2017-07-16

Produkt jest zupełnie nieprzydatny. Opakowania rozpadają się w trakcie używania. Plastikowa jakość jest najgorsza. Obsługa reklamacji pozostawia wiele do życzenia. Personel jest nieuprzejmy. Zdecydowanie nie polecam tego!

2 / 5 2017-07-16

Ten produkt nie jest użyteczny. Opakowania rozpadają się podczas trzymania ich w rękach. Plastik jest najgorszej jakości. Komunikacja odnośnie reklamacji również jest bardzo słaba. Obsługa nie jest miła. Zdecydowanie odradzam!

2017-06-05

Właściciel firmy to jakiś gbur nie potrafi normalnie wytłumaczyć swojego błędu i się obraża !!! NIE POLECAM !!!

1 / 5 2017-04-18

Sprzedawca był nieprzyjemny. Nawet mimo tego, że byłem stałym klientem, moja reklamacja dotycząca płyt, które były wadliwe i nie nadawały się do nagrywania, została zignorowana. Jego podejście do klienta było fatalne.

1 / 5 2017-04-18

Ten sprzedawca jest bardzo nieprzyjemny. Chociaż byłem regularnym klientem, moja reklamacja dotycząca płyt, które były nieodpowiednie do nagrania, została zignorowana. Jego podejście do klienta jest fatalne.

Rzetelne opinie o Cdsklep.pl

Cdsklep.pl

Siedziba
-

WWW
http://www.cdsklep.pl

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie