Kategorie: / Pozostałe

Cdsklep.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 2.50
opinie o Cdsklep.pl
2 / 5 2019-01-10

Sprzedawca, a jak się domyślam właściciel firmy to kompletna tragedia. Towar wadliwy na pierwszy rzut oka jest wysyłany do klienta na zasadzie "martw się sam". Konkurencję na rynku mają w głębokim poważaniu uważając, że są jedyni, a Ty kliencie nie wychylaj się. Sklep można polecić do pierwszego wadliwego zamówienia. Później zaczyna się już prostacka wymiana korespondencji ze sprzedawcą/właścicielem. NIE POLECAM NIKOMU KTO MA JAKIEŚ POCZUCIE ZALEŻNOŚCI KLIENT-SPRZEDAWCA.

2018-02-28

Zamówienie proste. Realizacja 3 - 4 dni. Kontakt ze sklepem nie jest wymagany - potwierdzenie dostajesz mailem. Ogólna ocena sklepu bardzo pozytywna. Trochę wnerwiający - straszący mail zwrotny, ale trzeba ich zrozumieć - chcesz się przekonać to coś zamów.

2017-10-23

Od jakiś 15 lat kupuję u nich w miarę systematycznie i jest spoko :) Nie ma co się rozpisywać

5 / 5 2017-09-07

Dokonywałem w tym sklepie zakupów wielokrotnie i zawsze byłem zadowolony. Bardzo dobry kontakt i obsługa, szbka realizacja zamówień i przystępne ceny. Polecam.

2 / 5 2017-07-16

Towar nie nadaje się do użytku. Opakowania rozsypują się w rękach. Najgorsza jakość plastiku. Kontakt w sprawie reklamacji też stawia wiele do życzenia. Nie mila obsluga. Stanowczo nie polecam!

2017-06-05

Właściciel firmy to jakiś gbur nie potrafi normalnie wytłumaczyć swojego błędu i się obraża !!! NIE POLECAM !!!

1 / 5 2017-04-18

Sprzedawca to niemiły typ. Pomimo że byłem stałym klientem, reklamacja płyt które na nadawały się do nagarania nie została uwzględniona. Podejście do klienta fatalne.

Rzetelne opinie o Cdsklep.pl

Cdsklep.pl

Siedziba
-

WWW
http://www.cdsklep.pl

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie