Kategorie: / Budownictwo / Usługi

CDW Centrum Stolarskie Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o CDW Centrum Stolarskie
5 / 5 2023-03-19

W ostatnim czasie, w celu sprawdzenia opinii konsumentów o firmach i ich produkcie, korzystałem jedynie z Google oraz mediów społecznościowych. Jednak obecnie, zdecydowanie sięgnięto także do tej platformy. Niestety, niektóre recenzje są zbyt ogólne i nie dostarczają wystarczającej informacji na temat samego produktu. Jednak z drugiej strony, mogę mieć pewność, że administratorzy tej platformy nie modyfikują opinii.

5 / 5 2023-02-04

Bardzo się cieszę, że mogę pomagać innym klientom w znalezieniu produktów, które spełniają ich oczekiwania oraz w zamawianiu potrzebnych usług i sprawdzaniu wiarygodności sklepów. Według mnie, ogromnym atutem tego serwisu jest to, że nie zmienia się opinii. Opinie są publikowane prawie natychmiastowo na portalu i administratorzy nie dokonują żadnych zmian.

5 / 5 2022-09-21

Ogólnie polecam firmę

5 / 5 2022-09-16

Bardzo się cieszę, że mogę pomagać innym klientom w znalezieniu towaru, usługi lub dostawcy, którzy spełniają ich oczekiwania. W mojej opinii, jednym z największych atutów tego portalu jest brak ingerencji w treść komentarzy. Opinie są szybko publikowane na stronie i moderatorzy nie modyfikują ich w żaden sposób.

5 / 5 2022-02-04

Ostatnio zaczęłem przeglądać opinie klientów na temat różnych marek i ich produktów lub usług. Wcześniej zawsze sprawdzałem je tylko na profilu firmy w Google i na Facebooku. Teraz jednak zawsze upewniam się, że przeczytam także opinie tutaj. Często komentarze są mało konstruktywne i nie dostarczają zbyt wielu informacji na temat samego produktu. Jednak przynajmniej zauważam, że moderatorzy strony nie usuwają komentarzy.

Rzetelne opinie o CDW Centrum Stolarskie

CDW Centrum Stolarskie

Siedziba
Poznań

WWW
https://cdw.net.pl/

Email
[email protected]

Telefon
(61) 653 71 40

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie