Kategorie: / Komputery / Dom

Ce-partner.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 4.00
opinie o Ce-partner.pl
5 / 5 2022-02-28

Cieszę się, że mogę pomagać innym konsumentom w znalezieniu wysokiej jakości produktów, zamówieniu potrzebnych usług oraz w znalezieniu godnych zaufania partnerów do inwestycji. Bardzo mi się podoba fakt, że ten serwis nie cenzuruje opinii. Opinie są publikowane na portalu bez żadnych zmian ani opóźnień ze strony administratorów.

5 / 5 2021-10-03

W ostatnich latach często przeglądałem recenzje użytkowników o różnych przedsiębiorstwach i ich produkcie głównie na Google i w mediach społecznościowych. Teraz jednak zawsze zaglądam również tutaj. Niestety, niektóre opinie są mało konkrete, przez co trudno się dowiedzieć czegoś więcej o samym produkcie. Jednak, jestem pewien, że właściciele tego miejsca nie zmieniają opinii, co stanowi dla mnie gwarancję ich autentyczności.

2 / 5 2018-05-13

Sklep, o którym mowa, sprzedaje produkty pochodzące z Chin, a nie z lokalnych źródeł. Komunikacja z obsługą sklepu jest żenująca, a klient jest traktowany z ignorancją. Wyjaśnienie, że niskie ceny wynikają z bezpośredniego sprowadzania towaru z Chin, ma skłonić klientów do niekończącego się oczekiwania na zrealizowanie zamówienia. Zdecydowanie odradzam ten sklep.

2017-10-17

Bardzo dobry kontakt. Dobre ceny. Przyjemnie się rozmawia. Towar doszedł na czas.

Rzetelne opinie o Ce-partner.pl

Ce-partner.pl

Siedziba
Warszawa

WWW
http://ce-partner.pl

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie