Kategorie: / Pozostałe

Cebule.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 3.50
opinie o Cebule.pl
5 / 5 2019-03-04

Przez ostatnie trzy lata robiliśmy zakupy zarówno jesienią, jak i wiosną w tym sklepie. Na początku wszystko było idealne, miła obsługa, szybka reakcja na uwagi klienta, a towar był dobrej jakości. Od wiosny zeszłego roku sytuacja bardzo się zmieniła, zwłaszcza jeśli chodzi o jakość produktów. Cebule i kłącza są porażone i chore. Reklamacje były wcześniej załatwiane szybko i bez zbędnych dokumentów, jednak obecnie sprawy nie są już takie proste. W ubiegłym roku z kilkudziesięciu zamówionych pozycji ponad 20%, zwłaszcza cebul tulipanów, było porażone. Próby reklamacji nie przyniosły efektu. Zamówione odmiany były dostarczane w dwóch różnych, a nieodpowiadających sobie częściach. Sprawa pogarsza się z roku na rok.

5 / 5 2018-12-05

Polecam ten sklep, miła, rzetelna i profesjonalna obsługa, zakupy w nim to przyjemność

0 / 5 2018-08-16

Dostałam zepsutą roślinę, a konkretnie małą gruszkę, która jest wadliwa. Niestety sklep nie chce rozpatrzyć reklamacji, ponieważ sam sprzedaje ładnie prezentujące się produkty, ale szybko się psujące i podlegające krótkiemu okresowi przydatności. Moim wnioskiem jest, że nie warto kupować tam niczego. W innych sklepach rośliny mogą przetrwać wiele tygodni i zdrowo rosnąć, natomiast ta gruszka jest pełna grzyba. Na szczęście nie zaraża moich pozostałych drzewek owocowych na tarasie, ponieważ to moje pierwsze doświadczenie z nimi.

5 / 5 2018-05-23

Kupiłam w tym sklepie cebulki lilii, mieczyków, kampanula, nawozy. Bardzo ładne cebulki, dobry kontakt, polecam zakupy w tym sklepie.

0 / 5 2018-03-16

Personel w sklepie był niezwykle kompetentny i miły, utrzymując świetny kontakt. Zamówione cebule były zgodne z opisem. Jednakże, było tak ogromne zaskoczenie, gdy zobaczyłam jak duże i zdrowe były kłącza piwonii. Nawet najlepsi sprzedawcy, którzy byli mi poleceni, nie dostarczali mi takich ogromnych i wspaniałych okazów jak te.

0 / 5 2018-03-16

Obsługa sklepu jest znakomita i profesjonalna, a kontakt rewelacyjny. Cebule, które dostałam, idealnie zgadzają się z opisem. Jednak największe zaskoczenie sprawiły mi kłącza piwonii - nigdy wcześniej nie otrzymałam tak dużych i zdrowych egzemplarzy, nawet od najlepszych sprzedawców!

2 / 5 2018-03-05

Jestem zdecydowanie niezadowolony/a i nie polecam tej usługi. Złożyłem/am zamówienie w styczniu, a od marca powinny być wysyłane paczki. Jednak od 5 kwietnia paczka nadal nie została wysłana, pomimo kilkukrotnego kontaktu telefonicznego z obsługą sklepu. To całkowite ignorowanie klienta.

2 / 5 2018-03-05

Szczerze odradzam. Zamówienie złożyłam w styczniu, a od marca miały być wysyłane przesyłki. Od 5 kwietnia paczka jest nadal w fazie przygotowywania do wysyłki, pomimo wielokrotnych kontaktów telefonicznych z pracownikami sklepu. Całkowite ignorowanie klienta.

2017-09-30

ten sklep to jakieś jaja zmarnowane pieniądze na bezwartościowe spróchniałe kłącza

5 / 5 2017-04-09

Ten sklep jest naprawdę świetny - ich strona wygląda ładnie i przejrzyście, zamówiłam już kilka razy i zawsze dostawa była szybka. Dodatkowo, zawsze znajduję miłe gratisy w paczce, a roślinki są świetnie zabezpieczone. Co więcej, cały czas poszerzają swoją ofertę.

5 / 5 2017-04-09

Ten sklep jest naprawdę świetny - ich strona internetowa jest estetyczna i czytelna. Już drugi raz złożyłam zamówienie i otrzymałam je szybko. Co więcej, otrzymałam też miłe niespodzianki jako gratis do mojego zamówienia. Warto zauważyć, że rośliny, które zamówiłam, były świetnie zabezpieczone i cały czas oferują nowe rodzaje.

2 / 5 2017-04-04

Jest mi niestety niezależnie od tego z przykrością stwierdzić, że nie mogę polecić tego produktu. Kiedy zamówiłam dużą ilość cebuli, około 30% z nich po miesiącu nie wykiełkowało. Prawdopodobnie były wybrane chore lub zostały źle przechowywane przed dostawą. Sklep nie akceptuje reklamacji złożonych po upływie 3 dni, ale trudno stwierdzić, czy cebulki są w porządku w ciągu tak krótkiego czasu! W takiej sytuacji to klient ponosi całkowite ryzyko.

2 / 5 2017-03-27

Nie jestem w stanie polecić zakupu cebulek, kłączy ani sadzonek niskiej jakości, które są zarażone wirusami i w stanie zaawansowanego rozkładu, a nawet chore. Reklamowanie tych produktów nie przyniesie żadnych rezultatów, a obsługa nie udziela odpowiedzi na zgłoszone zarzuty.

2 / 5 2017-03-27

Odradzam zakup cebulek, kłączy i sadzonek niskiej jakości oraz małych rozmiarów, które są zarażone wirusem, dosłownie zgniłe i chore. Reklamowanie ich nie przyniesie żadnych rezultatów, a obsługa nie tylko milczy, ale także nie odpowiada na żadne zarzuty.

Rzetelne opinie o Cebule.pl

Cebule.pl

Siedziba
Warszawa

WWW
http://www.cebule.pl/

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie