Kategorie: / Pozostałe

Centercar.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Centercar.pl
5 / 5 2023-03-16

Przed każdym kliknięciem „zamawiam”, regularnie odwiedzam tę stronę i sprawdzam opinie innych klientów o konkretnym sklepie internetowym i wybranym produkcie. Robię to od jakiegoś czasu i nigdy jeszcze nie zostałem rozczarowany. Polecam tę stronę każdemu, kto nie chce tracić czasu ani nerwów na zamiany, zwroty, reklamacje czy dyskusje z działem obsługi klienta.

5 / 5 2021-09-17

Jestem zadowolony/a z możliwości wspierania innych osób w dokonywaniu zakupów zgodnych z ich oczekiwaniami, wybierania optymalnych usług i znalezienia zaufanego sprzedawcy. Według mnie, niezaprzeczalnym atutem tego portalu jest brak moderowania komentarzy. Opinie są publikowane natychmiastowo na stronie, bez żadnych zmian dokonywanych przez moderatorów.

2018-08-15

czekam na zamówione filtry 8 dni.....(jak na razie.....), nie jest to zgodne z tym co napisane na stronie sklepu, Nadal brak dostawy

5 / 5 2018-05-09

Dobra obsługa - pomocna , szybka wysyłka , no i dobra cena !

0 / 5 2018-04-16

Ten sklep jest naprawdę godny polecenia. Pracownicy są mili i chętni do udzielenia pomocy, umieją dobrze doradzić mi w wyborze produktu i jestem z tego zadowolony. Wszystko inne w sklepie jest również na bardzo wysokim poziomie, nie mam żadnych negatywnych uwag.

0 / 5 2018-04-16

Ten sklep jest naprawdę godny polecenia. Pracownicy są mili i chętni do udzielenia pomocy, potrafili dobrze doradzić mi w wyborze produktu, a to przyniosło mi korzyść. Wszystko inne również utrzymuje wysoki poziom, nie mam żadnych zastrzeżeń.

Rzetelne opinie o Centercar.pl

Centercar.pl

Siedziba
Kraków

WWW
http://www.centercar.pl

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie