Kategorie: / Budownictwo / Dom i ogród / Usługi

CENTRUM DACHOWE Gerard Kocięba Opinie Klientów

średnia ocen: 4.67
opinie o CENTRUM DACHOWE Gerard Kocięba
1 / 5 2023-04-20

Ostrzegam, że ta osoba nie jest godna zaufania. Nie dotrzymuje obietnic płatności za zamówiony towar. Szczególnie zalecam podwykonawcom unikanie współpracy z tym klientem, gdyż istnieje ryzyko, że będą musieli wykonywać pracę za darmo. Pozdrawiam wszystkich uczciwych ludzi.

1 / 5 2023-04-20

Proszę zwrócić uwagę na tę osobę, która jest nieuczciwa i niegodna zaufania. Nie dotrzymuje obietnic płacenia za zamówiony towar. Szczególnie ostrzegam podwykonawców, aby unikali współpracy z tym klientem, ponieważ istnieje ryzyko, że zostaną wykorzystani i nie otrzymają wynagrodzenia za swoją pracę. Życzę wszystkim uczciwym ludziom powodzenia.

2019-03-12

Jak ktos chce miec dobrze wykonana robote,to nie brać tej firmy!!!!!!!!!!

5 / 5 2019-03-09

Jestem naprawdę zadowolona z wykonanej pracy na moim dachu w Krzyżanowicach. Obsługa była miła, a doradztwo świetne. Chłopaki byli również bardzo sympatyczni, a efekt końcowy dachu jest po prostu rewelacyjny. Zdecydowałam się na blachy modułowe, które prezentują się świetnie. Choć cena nie była najniższa, efekt tego wart. Pozdrawiam, Elwira.

5 / 5 2019-02-19

Bardzo polecam tę firmę, ponieważ nigdy wcześniej nie spotkałem się z czymś takim. Mieszkam na stałe w Niemczech, a firma dokonała pomiaru, zrobiła wycenę, dostarczyła materiał i wykonała dach w trakcie mojej nieobecności. Wszystko było świetne, mój kierownik był zadowolony i wszystko było w porządku. Gorąco polecam.

5 / 5 2019-01-08

Przedstawiona firma wykonała swoje zadanie w sposób profesjonalny i efektywny. Podczas prac skutecznie zabezpieczyli dach przed deszczem, a po ich zakończeniu pozostawili porządek. Jestem w stanie z czystym sumieniem polecić tę firmę. Zauważam, że konkurencja obserwuje, ponieważ pojawiają się również negatywne opinie, jednak nie wierzę w nie, ponieważ nie wyobrażam sobie, żeby szef tej firmy na to pozwolił.

5 / 5 2018-12-20

Polecam firme , dach wykonany od podstaw o nic nie musielismy sie martwic wszystko zostalo wykonane zgodnie z umową oraz starannością .

5 / 5 2018-11-22

Bardzo dobry kontakt i dokładne przedstawienie wyceny, gdzie wszystko zostało szczegółowo opisane przed rozpoczęciem prac. Mój dach był trudny do wykonania, wykonany w łupku. Praca została odebrana przez mojego kierownika bez żadnych zastrzeżeń, nie musiałem sprostać żadnym wymaganiom. Bardzo polecam.

5 / 5 2018-11-22

Komunikacja i przedstawienie kosztorysu były wyjątkowo dobre, wszystko zostało szczegółowo opisane przed rozpoczęciem pracy. Mój dach był wykonany z trudnymi do pracowania łupkami. Po zakończeniu prac, kierownik bezproblemowo odebrał wykonaną robotę, nie musiałem się z niczym już dalej martwić. Bardzo polecam tę usługę.

5 / 5 2018-09-21

Przeczytałam artykuł o tej firmie w gazecie Nowin. Umówiliśmy się na wstępny kosztorys, podczas którego pan doradził nam w wyborze materiałów i podał cenę. Po zapoznaniu się z ofertą, zdecydowaliśmy się na współpracę. Prace zostały zakończone w poprzednim tygodniu i jestem bardzo zadowolona z efektów. Dodatkowo, firma zrobiła nam nowy komin, dzięki czemu całość prezentuje się rewelacyjnie. Na dachu użyli blachy modułowej, co sprawiło, że wygląda jak dachówka. Świetnie się wykonali i chciałabym polecić tę firmę innym. Chciałabym również podziękować chłopakom za dobrze wykonaną pracę oraz szefowi za pomoc w doborze odpowiednich materiałów.

5 / 5 2018-09-02

Niedawno nasza firma zakończyła prace dotyczące wymiany całego dachu. Znajomy mi polecił tę firmę i teraz wiem, że to był dobry wybór. Dach został wykonany bardzo solidnie i starannie. Cena za wykonanie również była bardzo dobra, ponieważ zapytałem również innych i ich stawki były zdecydowanie zbyt wysokie. Jestem bardzo zadowolony i mogę śmiało polecić tę firmę dalej.

0 / 5 2018-07-23

Witaj! Nie zgadzam się z poprzednią opinią, ponieważ moja rodzina zleciła firmie wykonanie prac na dachu o łącznej powierzchni 440 m2 w Nędzy oraz w Raciborzu, u mojej siostry. Widoczne było fachowe wykonanie, a pracownicy nie zachowywali się nieodpowiednio. Szef firmy dokładnie informował i doradzał nam, jakie zmiany powinniśmy wprowadzić oraz codziennie rano przyjeżdżał na budowę. Według mnie prace wykonano bardzo dobrze, nie ma żadnych przecieków ani innych problemów, a od wykonania prac minęło już 8 miesięcy. Wszyscy moi znajomi, którzy widzieli wykonanie dachu, są zadowoleni, podobnie jak u mojej siostry. Jeśli szukasz fachowo wykonanego dachu, zapraszam do mnie, zawsze możesz to zobaczyć na własne oczy.

5 / 5 2018-07-16

Stałe miejsce naszego zamieszkania znajduje się w Węgrzewie. Otrzymaliśmy dom po naszych rodzicach, który znajduje się w Raciborzu. Zdecydowaliśmy się skontaktować z kilkoma firmami, aby uzyskać wycenę dachu. Jednak tylko firma Centrum Dachowe przedstawiła nam szczegółowo, co dokładnie trzeba zrobić, podczas gdy inni jedynie podali kwotę. Dlatego wybraliśmy ich i możemy ich z czystym sumieniem polecić. Chociaż nie byli najtańsi ( oferta była średnia), jesteśmy bardzo zadowoleni z wykonanej przez nich pracy (dach pokryty 230 m2 blachą dachówkową).

5 / 5 2018-07-01

Zdecydowanie polecam tę firmę każdej osobie, która pragnie mieć szybko i profesjonalnie wykonany dach, przy atrakcyjnych cenach. Razem z moim mężem szukaliśmy długo godnej zaufania firmy i w końcu trafiliśmy na tę, którą szczerze polecam.

5 / 5 2018-07-01

Z całego serca polecam tę firmę wszystkim, którzy poszukują szybko i profesjonalnie wykonanego dachu, przy atrakcyjnych cenach. Razem z moim mężem długo szukaliśmy solidnej firmy, ale w końcu trafiliśmy na tę. Naprawdę polecam ją wszystkim.

5 / 5 2018-04-07

Szczerze polecam usługi Centrum Dachowe, firma prowadzona przez Pana Gerarda. Głównie chodzi o to, że zaoferował nam świetne rady dotyczące materiału do naszego starego dachu, który był już w opłakanym stanie. Po zakończeniu pracy, dach prezentuje się niesamowicie i naprawdę cieszy oko. Chciałabym serdecznie podziękować za pomoc w wyborze odpowiedniego materiału oraz ekipie za wykonanie tak trudnej pracy. Ewa Ł.

5 / 5 2018-04-01

Z pełnym przekonaniem mogę polecić tę firmę innym ludziom. Odwiedziłem wielu wykonawców, żeby ocenili koszt mojego dachu, ale ostatecznie zdecydowałem się na nich. Oszacowali cenę dachu bardzo przystępną i z użyciem wysokiej jakości materiałów, a nie jakieś średnie. Pracę wykonali bardzo dobrze, szybko i bezproblemowo. Gorąco polecam innym, którzy szukają solidnego wykonawcy i wysokiej jakości materiału.

5 / 5 2018-02-03

Ta firma zrobiła mi dach w Kietrzu o powierzchni 260m2. Jestem bardzo zadowolony z jakości pracy. Szef tej firmy jest prawdziwym fachowcem, ale tacy ludzie są już rzadkością. Zorganizował wszystko i pilnował, żeby wszystko przebiegało bez problemów. Bardzo mu dziękuję jeszcze raz.

5 / 5 2018-02-03

Ta firma wykonała dla mnie dach o powierzchni 260m2 w Kietrzu. Jestem niezwykle zadowolony z rezultatów. Szef firmy jest prawdziwym specjalistą, a takie osoby stają się już rzadkością. Zorganizował wszystko i stale doglądał pracy ludzi, którzy pracowali na budowie. Polecam ją wszystkim i jeszcze raz serdecznie dziękuję.

2017-12-28

Beznadziejna firma!!Zrobiła fuszerke,teraz nie chce wykonac poprawek!!!Nie radze brać tej firmy!

5 / 5 2017-12-15

własnie zakończyli u mnie prace i mogę polecić Firmę , dach ładny technicznie też dobrze , pracownicy również okey Polecam! Marcin

2017-11-25

Bardzo rzetelna firma , zna się na tym co robi .

5 / 5 2017-10-09

Bez zastrzeżeń, super. Polecam

0 / 5 2017-09-27

Firma ta jest godna zaufania. Bez żadnych opłat przeprowadzono pomiary i wycenę. Wykonanie dachu było bardzo dobre, a obsługa klienta naprawdę rewelacyjna. Szef zasługuje na duże uznanie, ponieważ nie tylko doradził mi w wyborze materiałów do wykończenia wnętrza budynku, ale także pomógł mi zwrócić uwagę na istotne kwestie podczas prac wykończeniowych, które będą wykonywane przez inne firmy.

0 / 5 2017-08-29

Z chęcią rekomenduję tę firmę wszystkim, którzy planują wymienić swój dach na nowy. U mnie wszystko poszło świetnie - cena była odpowiednia, kontakt był doskonały, a szef i pracownicy regularnie informowali nas o aktualnym etapie prac.

0 / 5 2017-08-29

Zdecydowanie mogę polecić tę firmę innym osobom, które planują wymienić dach na nowy. U mnie wszystko poszło świetnie - cena była odpowiednia, mieliśmy również bardzo dobry kontakt, a szef oraz pracownicy regularnie informowali nas o postępach prac.

5 / 5 2017-08-29

Firma godna polecenia . Wykonanie bardzo dobre , ceny również okey . Fachowo doradzili nam jak i co zrobić bo mamy stary dom . Jak dla mnie Super .

5 / 5 2017-08-06

Cześć. Ta firma zrobiła u mnie dach na moim domu i jestem zadowolony z wyniku pracy osób, które to wykonywały. Jednakże, mam poważne wątpliwości co do właściciela firmy. Dach został wykonany inaczej, niż ustaliliśmy z właścicielem, a on sam nie pojawił się ani razu podczas prac, by pilnować lub ustalić szczegóły. Na końcu, cena bardzo wzrosła, czego wcale się nie spodziewałem. Dlatego, polecam bardzo dokładne przemyślenie przed wybraniem tej firmy, ponieważ na rynku jest wiele innych i nie ma potrzeby podejmowania ryzyka.

5 / 5 2017-08-01

Moimi przyjaciółmi polecono mi tę firmę, dla której pracowali. Jestem naprawdę zadowolony z ich usług. Nigdy wcześniej nie opublikowałem swojej opinii w internecie, ale zauważyłem tutaj złe recenzje i nie zgadzam się z nimi. Podejrzewam, że konkurencja próbuje naszą firmę zaszkodzić.

5 / 5 2017-08-01

Moi znajomi, u których ta firma pracowała, poleciła mi tę firmę. Jestem naprawdę zadowolony z ich usług. Nigdy wcześniej nie wystawiałem opinii w internecie, ale widziałem negatywne opinie tutaj i nie zgadzam się z nimi. Wydaje mi się, że konkurencja próbuje ich zaszkodzić.

5 / 5 2017-07-15

Chcę podzielić się krótkim przekazem, że ta firma jest naprawdę dobra w tym, co robi, i ma dużą wiedzę na temat swojego fachu. Potrafią właściwie podejść do klientów. W kwietniu wykonali dla mnie nowy dach w technologii dachówki i efekt jest super. Nie ma żadnych przecieków, wszystko zostało wykonane dokładnie tak jak powinno. To jest moje osobiste zdanie. Szczerze polecam ich usługi.

Rzetelne opinie o CENTRUM DACHOWE Gerard Kocięba

CENTRUM DACHOWE Gerard Kocięba

Siedziba
Krzanowice

WWW
http://centrumdachowe.pl

Email
[email protected]

Telefon
32 410 91 92

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie