Kategorie: / Pozostałe

Centrum-felgi.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Centrum-felgi.pl
2019-03-14

Bardzo miły kontakt z właścicielem, doradza, proponuje, sugeruje. Wybór dość spory, spokojnie idzie wybrać coś dla siebie. Po zamówieniu błyskawiczna przesyłka, felgi były na samochodzie kilka dni później. Dziękuję za miłą transakcję i zdecydowanie polecam Centrum-Felgi !!!

5 / 5 2018-12-10

W firmie Centrum-Felgi kupiłem kolejny komplet opon. Jestem bardzo zadowolony z obsługi jak i podejścia do kupującego. Pełen profesjonalizm, można liczyć na doradztwo oraz pomoc firmy na każdym etapie zakupu. Mam zaufanie do tej firmy i polecam każdemu kupującemu

5 / 5 2018-06-04

Zakupiłem poprzez Centrum-felgi.pl felgi do projektu trójkołowca, padło na AZEV TYP P NERO (20/8,5 cala na przód i 18/10 cali na tył), cała sprawa załatwiona bardzo profesjonalnie, od momentu wyszukania i przesłania oferty do realizacji całego zamówienia, bardzo rzetelna informacja i niespotykanie konkretne podejście do klienta

5 / 5 2017-12-09

W sklepie Centrum-Felgi kupiłem felgi Alutec Shark. Towar bardzo dobry jakościowo. Rzecz, która mnie najbardziej pozytywnie zaskoczyła to jakość obsługi klienta. Chyba jeszcze nie spotkałem się z tym aby był tak zadowolony z poziomu jakim mnie obsłużono.

5 / 5 2017-11-17

Od tego sprzedającego kupiłem już dwa komplety felg aluminiowych z oponami i każdorazowo byłem bardzo zadowolony. Polska jest dziwnym krajem, w którym nawet kiedy kupujący ma pieniądze to często nie może liczyć na fachowość, doradztwo i wiedzę sprzedającego o produkcie. W przypadku tego sklepu fachowość, szybkość obsługi, jakość produktu są właśnie takie jak tego bym oczekiwał. Pierwszy raz wystawiłem tak bardzo pozytywną opinię o sprzedającym, ale sprzedający w pełni zasłużył na nią. Jestem klubowiczem forum Astry-G i kiedy ktoś z moich kolegów szuka felg czy opon to bez zastanowienia polecam właśnie ten sklep.

5 / 5 2017-05-05

100% zadowolenia! Miła obsługa, krótki czas realizacji zamówienia, towar najwyższej jakości. Polecam

Rzetelne opinie o Centrum-felgi.pl

Centrum-felgi.pl

Siedziba
Stalowa Wola

WWW
http://www.centrum-felgi.pl

Email
[email protected]

Telefon
604 536 919

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie