Kategorie: / Pozostałe

Centrum-felgi.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Centrum-felgi.pl
0 / 5 2019-03-14

Właściciel Centrum-Felgi jest bardzo przyjazny i oferuje cenne porady oraz propozycje. Wybór dostępnych produktów jest wystarczająco szeroki, więc można spokojnie znaleźć coś odpowiedniego dla siebie. Po złożeniu zamówienia, przesyłka zostaje dostarczona błyskawicznie, a felgi można zamontować na samochodzie kilka dni później. Bardzo dziękuję za przyjemną transakcję i zdecydowanie polecam sklep Centrum-Felgi!

5 / 5 2018-12-10

W sklepie Centrum-Felgi nabyłem nowy zestaw opon. Jestem niezmiernie usatysfakcjonowany zarówno obsługą, jak i podejściem sprzedawcy. Całość przebiegała w pełni profesjonalny sposób, a firma zaoferowała mi wsparcie i poradę na każdym etapie zakupu. Mam pełne zaufanie do tego przedsiębiorstwa i gorąco polecam je każdemu zainteresowanemu zakupem.

5 / 5 2018-06-04

Kupiłem felgi dla mojego trójkołowca przez internetowy sklep Centrum-felgi.pl. Wybrałem model AZEV TYP P NERO, o rozmiarach 20/8,5 cala z przodu i 18/10 cali z tyłu. Cała transakcja przebiegła bardzo profesjonalnie - od znalezienia oferty i przesłania zamówienia do finalnej realizacji. Otrzymałem precyzyjne informacje i zauważyłem, że podejście do klienta było niezwykle konkrete i rzetelne.

5 / 5 2017-12-09

Wyszukałem sklep Centrum-Felgi i zakupiłem tam felgi marki Alutec Shark. Jakość towaru jest naprawdę świetna. Ale to, co mnie najbardziej zaskoczyło i cieszyło, to profesjonalna obsługa klienta. Jeszcze nigdy nie doświadczyłem tak wysokiego poziomu usług, którym zostałem obsłużony.

5 / 5 2017-11-17

U tego sprzedającego kupiłem już dwa zestawy felg aluminiowych z oponami i za każdym razem byłem bardzo zadowolony. Polska jest krajem, gdzie kupujący mający pieniądze często nie może liczyć na fachową wiedzę i doradztwo ze strony sprzedawcy. W przypadku tego sklepu, jakość produktu oraz szybkość i fachowość obsługi są dokładnie takie, jakich oczekiwałbym. Mimo że pozytywnie oceniam sprzedających bardzo rzadko, to tym razem przysługuje mu taka opinia w pełni. Jako członek forum Astry-G, polecam ten sklep każdemu, kto szuka felg lub opon i byłbym zaszczycny, gdyby którakolwiek z moich koleżanek zdecydowała się tam zrobić zakupy.

5 / 5 2017-05-05

100% zadowolenia! Miła obsługa, krótki czas realizacji zamówienia, towar najwyższej jakości. Polecam

Rzetelne opinie o Centrum-felgi.pl

Centrum-felgi.pl

Siedziba
Stalowa Wola

WWW
http://www.centrum-felgi.pl

Email
[email protected]

Telefon
604 536 919

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie