Kategorie: / Biuro / Poligrafia i wydawnictwo / Usługi

Centrum Graficzne GRYF Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Centrum Graficzne GRYF
5 / 5 2022-12-13

Moim zdaniem każda osoba powinna mieć prawo do wyrażenia swojej opinii na temat towarów, usług oraz osób zajmujących się sprzedażą, z którymi miała realny kontakt. Jasne jest, że gusta mogą się różnić, ale jeśli zauważam, że produkt ma niemal wyłącznie negatywne recenzje, to kontynuuję poszukiwania, ponieważ na pewno coś jest nie w porządku.

5 / 5 2022-12-10

Jedynie wtedy, gdy wiem, że moje recenzje nie będą edytowane lub ukryte, zdecyduję się je napisać i opublikować. Tutaj moje opinie są publikowane niemal natychmiast, bez względu na to, czy są pozytywne czy negatywne, czy dotyczą małej marki czy lidera rynku. Widać, że nie ulegacie presji i jest to godne szacunku.

5 / 5 2022-09-20

Ja występuję z opinią tylko w sytuacji, kiedy jestem pewny, że nie zostanie ona zmieniona lub usunięta przez właściciela strony internetowej. Tutaj moje komentarze są natychmiast widoczne, bez względu na to, czy są pozytywne, czy negatywne, oraz czy dotyczą małej rodzinnej firmy czy dużego przedsiębiorstwa. Widzę, że nie macie strachu przed krytyką. Dlatego szanuję to miejsce.

5 / 5 2022-07-10

Bardzo mnie cieszy, że mogę pomóc innym ludziom w znalezieniu dobrego produktu, zamówieniu najlepszej usługi i odnalezieniu wiarygodnego sprzedawcy. Co mnie osobiście najbardziej przyciąga w tym portalu, to fakt, że opinie nie są kontrolowane. Każda opinia jest natychmiastowo publikowana na stronie, a moderatorzy nie dokonują żadnych zmian.

5 / 5 2021-07-13

Wyjątkowo tanio

Rzetelne opinie o Centrum Graficzne GRYF

Centrum Graficzne GRYF

Siedziba
Gdańsk

WWW
http://gryfcentrum.pl/

Email
[email protected]

Telefon
58 344 93 18

Komórka
531 828 043

Infolinia
-

Logowanie