Kategorie: / AGD / Biuro / Dla Dzieci / Finanse i ubezpieczenia / Hobby / Kultura i rozrywka / Motoryzacja / Odzież i Obuwie / Pozostałe / RTV / Usługi / Zdrowie I Uroda / Zegarki i biżuteria / Żywność / Żywność i gastronomia

Centrum handlowe Atrium Targówek Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Centrum handlowe Atrium Targówek
5 / 5 2023-02-23

Na tym miejscu można znaleźć recenzje zarówno o globalnych korporacjach, jak i lokalnych małych przedsiębiorstwach z mojego miasta. Zawsze zerkam tutaj przed kupnem jakiegoś produktu w nowym miejscu i nigdy nie zostałem zawiedziony. Cieszę się, że takie platformy powstają.

5 / 5 2023-02-23

Tutaj można znaleźć opinie zarówno o dużych firmach międzynarodowych, jak i o małych lokalnych biznesach z mojego miasta. Zawsze sprawdzam tu recenzje przed zakupem czegoś w nowym miejscu i jeszcze nigdy nie zostałem zaskoczony. Cieszę się, że powstają takie platformy.

5 / 5 2022-10-26

Zwykle przeglądam opinie innych użytkowników na temat sklepów i produktów, które mnie interesują, zanim zdecyduję się na dokonanie zakupu. Od kilku tygodni korzystam z tej platformy i zawsze przeczytam opinie przed złożeniem zamówienia. Nie miałem żadnych problemów, więc polecam ją każdemu, kto chce uniknąć problemów związanych z kupowaniem przez internet. To dobre rozwiązanie dla tych, którzy nie mają czasu ani cierpliwości na różne trudności związane z zakupami online.

5 / 5 2022-10-16

Przed napisaniem recenzji upewniam się, że nie będą one zmienione lub usunięte przez moderatora serwisu. Tutaj moje komentarze pojawiają się natychmiast, bez względu na to, czy są pozytywne, negatywne, dotyczą małych firm czy liderów na rynku. Cieszę się, że widać, że nie poddajecie się naciskom i szanuję to.

5 / 5 2022-10-03

Niemało osób robi tu zakupy

5 / 5 2021-09-27

Uważam, że każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie na temat produktów, usług lub firm, z którymi faktycznie się zetknął. Jest oczywiste, że gusty mogą się różnić, ale jeśli zauważam dużą liczbę negatywnych opinii na temat danego produktu, kontynuuję poszukiwania, ponieważ z pewnością coś jest nie tak.

Rzetelne opinie o Centrum handlowe Atrium Targówek

Centrum handlowe Atrium Targówek

Siedziba
Warszawa

WWW
https://atrium-targowek.pl/

Email
[email protected]

Telefon
22 331 35 95

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie