Kategorie: / Artykuły Zoologiczne / Odzież i Obuwie / Poligrafia i wydawnictwo / Usługi / Zdrowie I Uroda / Żywność / Żywność i gastronomia

Centrum Handlowe Dekada Olsztyn Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Centrum Handlowe Dekada Olsztyn
5 / 5 2022-12-04

Ostatnio zacząłem regularnie przeglądać także tę stronę, gdzie czytam opinie klientów o różnych markach i ich ofercie. Kiedyś ograniczałem się do wyszukiwarki Google i mediów społecznościowych, ale teraz tutaj również muszę zajrzeć. Czasami zdarza się, że komentarze są mało konstruktywne i nie dostarczają wielu informacji o produkcie. Jednak dzięki temu, jestem pewien, że moderatorzy tego miejsca nie usuwają komentarzy.

5 / 5 2022-11-08

Bardzo mnie radowi fakt, że mogę wspomagać innych ludzi w znalezieniu odpowiedniego produktu, zamówieniu potrzebnej usługi i odkryciu rzetelnego sprzedawcy. Według mnie, dużym atutem tego serwisu jest to, że opinie nie są kontrolowane. Opinia jest natychmiast publikowana na portalu i administracja nie dokonuje żadnych zmian.

5 / 5 2022-08-16

Do tej pory przeglądałem recenzje użytkowników o firmach i ich ofercie wyłącznie na Google i na profilach Facebooka. Teraz również sprawdzam je tutaj za każdym razem. Czasami opinie są bardzo emocjonalne, co utrudnia uzyskanie informacji o samym produkcie lub usłudze. Jednak możemy być pewni, że właściciele tej strony nie ukrywają treści.

5 / 5 2021-10-02

Bardzo się cieszę, że mogę pomagać innym ludziom w znalezieniu towaru, usługi lub sprzedającego, który spełni ich oczekiwania. Moim zdaniem największym plusem tego portalu jest brak moderowania komentarzy. Opinie są natychmiast publikowane na stronie i nie są w żaden sposób zmieniane przez moderatorów.

5 / 5 2021-09-09

Moja ulubiona galeria w okolicy

Rzetelne opinie o Centrum Handlowe Dekada Olsztyn

Centrum Handlowe Dekada Olsztyn

Siedziba
Olsztyn

WWW
http://www.dekadaolsztyn.pl/

Email
[email protected]

Telefon
+48 782 818 180

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie