Kategorie: / AGD / Dla Dzieci / Dom / Odzież i Obuwie / Pozostałe / RTV / Sport / Usługi / Zdrowie I Uroda / Zegarki i biżuteria / Żywność / Żywność i gastronomia

Centrum Handlowe Galeria Twierdza Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Centrum Handlowe Galeria Twierdza
5 / 5 2022-10-01

Jak w przypadku naszego rządu, sprzedawcy zwykle obiecują wiele, ale rzeczywistość bywa bardziej skomplikowana niż w reklamach. Dlatego uważam, że to świetnie, że powstają serwisy internetowe chroniące klientów przed nieuczciwymi sprzedawcami. Marki, które są uczciwe i dbają o swoich klientów, mają możliwość promowania się i poprawiania jakości swoich produktów, podczas gdy niesolidni sprzedawcy tracą na reputacji. Gratulacje!

5 / 5 2022-06-25

Jestem bardzo zadowolony/zadowolona, że mogę pomagać innym klientom w wyszukaniu produktu, który spełni ich oczekiwania, złożeniu zamówienia na potrzebną usługę czy znalezieniu rzeczywistego, sprawdzonego wykonawcy. Według mnie, wielkim atutem tej platformy jest to, że nie modyfikuje się opinii. Opinie są szybko publikowane na portalu i administratorzy nie wprowadzają żadnych zmian.

5 / 5 2021-12-15

W spokoju da się tu zrobić zakupu

5 / 5 2021-05-31

Wystawiam opinie tylko wtedy gdy jestem pewny, że nie zostaną zmienione lub ukryte. Tutaj, moje opinie są widoczne od razu, bez względu na ich treść czy kogo dotyczą. Podziwiam was za to, że nie ulegacie naciskom. Dzięki temu was szanuję.

5 / 5 2021-05-22

Według mnie wszyscy powinni mieć możliwość wyrażenia konstruktywnej krytyki dotyczącej produktów, usług czy marek, z którymi mieli bezpośredni kontakt. Oczywiście, nie da się zawsze zadowolić wszystkich klientów, ale jeśli zauważam, że ktoś wyłącznie wypowiada się negatywnie, zrezygnuję, zorientowawszy się, że tak wiele osób nie mogło się mylić.

Rzetelne opinie o Centrum Handlowe Galeria Twierdza

Centrum Handlowe Galeria Twierdza

Siedziba
Zamość

WWW
https://www.galeriatwierdzazamosc.pl/

Email
-

Telefon
84 530 05 01

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie