Kategorie: / Usługi

Centrum Handlowe Korona Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Centrum Handlowe Korona
5 / 5 2023-02-07

Myślę, że każdy ma prawo do wyrażenia opinii na temat zakupionych towarów, zrealizowanych usług lub przedsiębiorstw, z którymi rzeczywiście miał do czynienia. Wiadomo, że nie zawsze gusta się pokrywają, ale gdy widzę, że jakiś produkt ma praktycznie tylko negatywne komentarze, to nie kupuję, ponieważ na pewno nie wzięły się one znikąd.

5 / 5 2022-08-20

Analizuję i wystawiam opinie tylko wtedy, gdy mam 100% pewność, że nie zostaną one obrobione czy wręcz ukryte przez administratora witryny. Na tej stronie wszelkie moje wypowiedzi publikowane są niemal od razu po wystawieniu, nie jest istotne, czy są pozytywne, czy negatywne, czy dotyczą rodzinnej marki, czy lidera na rynku. Widać, że się nie boicie. I to szanuję.

5 / 5 2022-06-20

Nie tylko piszę tutaj opinie o sprzedających i ich produktach. Zapewne częściej je sprawdzam. Dzięki tej stronie już trzy razy uniknąłem zawarcia umowy z nieszanującym klienta sprzedającym. Zamiast tego znalazłem naprawdę solidną markę, której wiernym klientem jestem cały czas. Dobrze, że jesteście.

5 / 5 2021-09-12

Sprawdzam i zamieszczam opinie tylko wtedy, gdy mam 100% gwarancję, że nie zostaną one zmienione czy wręcz wykasowane przez właściciela portalu. Na tej platformie wszelkie moje komentarze stają się widoczne dla czytających niemal od razu po napisaniu, bez względu na to, czy są pozytywne, czy negatywne, czy dotyczą mikro firemki, czy dużego biznesu. Widać, że się nie boicie. I takie coś szanuję.

5 / 5 2021-03-11

Wszystko tu można kupić

Rzetelne opinie o Centrum Handlowe Korona

Centrum Handlowe Korona

Siedziba
Wrocław

WWW
https://www.centrum-korona.pl/

Email
[email protected]

Telefon
(71) 350 13 00

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie