Kategorie: / Usługi

Centrum Handlowe Korona Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Centrum Handlowe Korona
5 / 5 2023-02-07

Uważam, że każdy człowiek może wyrazić swoją opinię na temat kupionych towarów, wykonanych usług bądź firm, z którymi faktycznie miał styczność. Zadecydowanie o gustach wiemy, że nie zawsze są zgodne, jednakże kiedy zauważam, że dany produkt otrzymuje przede wszystkim negatywne komentarze, postanawiam go nie nabywać, ponieważ na pewno nie pochodzą one bez powodu.

5 / 5 2022-08-20

Zanim wystawię opinię, muszę być pewien, że nie będzie ona zmieniona lub ukryta przez administratora strony. Na tej stronie moje wypowiedzi są publikowane prawie natychmiast po napisaniu, niezależnie od tego, czy są pozytywne, negatywne, czy dotyczą rodzinnej marki czy lidera na rynku. Widzę, że nie boisz się przed tym. To cenię.

5 / 5 2022-06-20

Nie ograniczam się tylko do pisania recenzji o sprzedawcach i ich produktach. Często je również sprawdzam. Dzięki tej stronie udało mi się już trzy razy uniknąć podpisania umowy z nieuczciwym sprzedawcą, który nie szanuje klientów. Zamiast tego odkryłem naprawdę godną zaufania markę, której jestem wiernym klientem od dłuższego czasu. Bardzo się cieszę, że istniejecie.

5 / 5 2021-09-12

Zanim wystawiam swoją opinię na portalu, upewniam się, że nie zostanie ona zmieniona lub usunięta przez właściciela serwisu. Na tej stronie moje recenzje są natychmiast widoczne dla innych, niezależnie od tego, czy są pozytywne czy negatywne, dotyczą małych lub dużych firm. Podziwiam waszą otwartość na różne opinie i cenię to.

5 / 5 2021-03-11

Wszystko tu można kupić

Rzetelne opinie o Centrum Handlowe Korona

Centrum Handlowe Korona

Siedziba
Wrocław

WWW
https://www.centrum-korona.pl/

Email
[email protected]

Telefon
(71) 350 13 00

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie