Kategorie: / Dla Dzieci / Kultura i rozrywka / Odzież i Obuwie / Sport / Usługi / Zdrowie I Uroda / Zegarki i biżuteria / Żywność / Żywność i gastronomia

Centrum handlowe Marywilska 44 Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Centrum handlowe Marywilska 44
5 / 5 2022-10-20

Dawniej przeglądałem recenzje użytkowników na temat firm, ich produktów lub usług, tylko na oficjalnym profilu firmy w Google oraz mediach społecznościowych. Teraz jednak zaglądam tutaj, jak tylko mam taką potrzebę. Często opinie są pełne emocji, co uniemożliwia uzyskanie rzetelnych informacji o omawianym artykule. Jednak za to mam pewność, że właściciele platformy nie ukrywają recenzji.

5 / 5 2022-06-13

ogromna

Przytłaczająco ogromna galeria handlowa

5 / 5 2021-11-17

Dużo się cieszę, że mogę pomagać innym klientom w wyborze produktu, który spełnia ich oczekiwania, zamówieniu dostosowanej do ich potrzeb usługi czy w odnalezieniu rzeczywiście godnego zaufania sprzedawcy. Najważniejszym aspektem tego miejsca, według mnie, jest brak kontroli nad opinią. Opinia jest od razu publikowana na serwisie i osoby zarządzające nie wprowadzają żadnych zmian.

5 / 5 2021-07-26

Na tym portalu można znaleźć opinie zarówno o znanych producentach, jak i o lokalnych małych firmach z mojego regionu. Zazwyczaj sprawdzam tu opinie przed zakupem jakiegoś produktu w nowym miejscu i zawsze byłem zadowolony z wyboru. Bardzo cieszę się, że istnieją takie portale.

5 / 5 2021-07-26

Tutaj można znaleźć opinie na temat znanych producentów oraz małych firm z mojego regionu. Zwykle tu zaglądam, zanim kupię jakikolwiek produkt w nowym miejscu i do tej pory nie zostałem rozczarowany. To świetne, że powstają takie portale.

5 / 5 2021-06-23

Przed dokonaniem zakupu, zazwyczaj sprawdzam opinie innych użytkowników na temat sprzedającego i produktu na stronie internetowej. Praktykuję to od kilku lat i nigdy nie miałem problemów. Polecam tę stronę każdemu, kto chce uniknąć trudnych sytuacji związanych z późniejszymi reklamacjami czy rozmowami z sprzedającym.

Rzetelne opinie o Centrum handlowe Marywilska 44

Centrum handlowe Marywilska 44

Siedziba
Warszawa

WWW
https://www.marywilska44.com/

Email
[email protected]

Telefon
+48 22 449 51 13

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie