Kategorie: / AGD / Artykuły Zoologiczne / Dla Dzieci / Odzież i Obuwie / Poligrafia i wydawnictwo / RTV / Sport / Telefony / Turystyka i wypoczynek / Usługi / Żywność / Żywność i gastronomia

Centrum Handlowe Platan Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Centrum Handlowe Platan
5 / 5 2023-01-21

Publikuję recenzje tylko wtedy, gdy jestem pewien, że nie zostaną usunięte lub zmodyfikowane przez administratora strony. W tym portalu wszystkie moje opinie są publikowane prawie natychmiast, niezależnie od tego, czy są pozytywne czy negatywne, dotyczą małych firm lub wielkich korporacji. Podziwiam was za to, że nie ulegacie presji i szanuję was za to.

5 / 5 2022-08-03

Rozumiemy, że marki często obiecują wiele, ale rzeczywistość może być inna niż reklamowane w materiałach marketingowych. Dlatego jest dobrze, że w internecie istnieją miejsca, gdzie zaufane firmy mogą zareklamować się i dowiedzieć się, na czym jeszcze powinny popracować, a niesolidni sprzedawcy tracą pozycję i klientów. Dziękujemy za takie rozwiązania.

5 / 5 2022-01-07

Korzystam z tego miejsca nie tylko po to, aby podzielić się opinią o sklepach i usługodawcach, ale również, aby dokładniej je przeanalizować. Dzięki temu, już pięć razy udało mi się uniknąć współpracy z nieuczciwymi dostawcami. Zamiast tego, znalazłem markę, na którą faktycznie można polegać i jestem jej lojalnym klientem do dzisiaj. Jestem naprawdę wdzięczny, że tu jesteście.

5 / 5 2021-10-26

Nowoczesne centrum handlowe!

5 / 5 2021-08-23

Nie tylko recenzuję tutaj produkty i usługi, ale również regularnie sprawdzam ich jakość. Dzięki waszym opiniom udało mi się uniknąć wielokrotnie nierzetelnych sprzedawców. Zamiast tego, odkryłem markę godną zaufania, której pozostałam lojalnym klientem. Cieszę się, że jesteście tutaj.

Rzetelne opinie o Centrum Handlowe Platan

Centrum Handlowe Platan

Siedziba
Zabrze

WWW
https://chplatan.pl/

Email
[email protected]

Telefon
+48 32 27 86 762

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie